BangBros

Buralıyım
Arkadaşlar 2.5 hafta önce serverdaki acc 'm isro ile takas sırasında çalındı.Acc nin üstünde Gecko ve Shocker nickli çarlar bulunuyor.Tüm bilgileri elimde mevcut acaba çarı nasıl geri alabilirim?Gm ile irtibata geçemiyorum, msn veya başka birşey kullanıyormu bilmiyorum...Bana yardım edecek arkadaşları bekliyorum :cry: Şimdiden tüm exl ailesine teşekkürlerimi sunarım.İyi Forumlar,iyi tatiller.

Gm'in msnsi var irtibata geçebilirsin ama ne kadar ilgilenirler bilmiyorum.
Geçmiş olsun böyle dolandırıcılar çok, benimde oyunu bırakma sebebim bu zaten.

WeAre

Buralıyım
şuan için yapacak bişey yok ama charın mail elindeyse o mailden gme pm atıp charım çalındı pw değiştirmek istiyorum diyebilirsin.Yardım edeceklerdir.

BangBros

Buralıyım
İnanılmaz şekilde dolandırıcılık yapıyorlar aklım ermiyor.6 senedir silkroad oynuyorum ben şu hack dolandırılma küfür vb. şeylerden bıktım adamlar uygulamaktan bıkmıyor.Gm in msn sine gelince mailto:[email protected] demişlerdi ekledim ama full offline...

BangBros

Buralıyım
Thank you for contacting us.Even if we read all mails, we only answer to the most important mails which need further contact. All other problems we try to solve without any further contact. After contacting us it may take a while until your problem is solved.Emails which are sent to more than one adress or to the false address my be ignored.
Gm bunu yazdı...

Kup

olduser
cT* demiş ki:
Thank you for contacting us.Even if we read all mails, we only answer to the most important mails which need further contact. All other problems we try to solve without any further contact. After contacting us it may take a while until your problem is solved.Emails which are sent to more than one adress or to the false address my be ignored.
Gm bunu yazdı...
Bu auto - answer eğer senin gönderdiğin mesajı okurlarsa ve cevaplama gereği duyarlarsa sana dönüyorlar.

BangBros

Buralıyım
i can restore all items and give you acc again for 20$ because is not my problem if you get virus
Adama bak ya 20$ istiyor karşılığında

Maalesef Diyorki eğer Sen virüs ile hcklendiyse yapacak birşeyim yok bütün itemlerini ve bilgilerini sana tekrar 20$ Karşılığında geri verebilriim diyor.
Geçmiş Olsun.

O ıd bnm di ıd üstündeki ShockeRı ben kastım benden nasıl çalındığını BangBros
iyibilir...

O ıd bnm di ıd üstündeki ShockeRı ben kastım benden nasıl çalındığını BangBros
iyibilir...

Yukarı Alt