Apachi

Öğreniyorum
Beyler Ben Oyundan (Trexion ) tanıyan bilir ... Ben burda yeni bir başlık actım bu aralar bizim vatandasımız bize yamuk yapıyor ... Bu yamuk nasıl oluyor anlatayım : Şimdi size diyorlarki Abi Slm felan la başlıyor bu işler .. Sonra diyor abi lwlın kac sen lwlını sölüyorsun ooo baya yüksekmişin abi ayağıyla gözüne girmeye calısıyor ... Sonra da diyor ki abi sana bişi sölicegim ama kimseye söylemiyeceksen sölerim diyo . Sende tmm söylemicem dedin mi tmm zaten ... direk konuya dalıyor. Konuda :arrow: Abi bak şimdi sen siteden sos almayı biliyor musun ??? Bilmiyorsan anlatıyorum bak diyor ... http://www.ecsro.blogcu.com'a gir ... ordan id ve şifreni yaz sana sos geliyor diyor ... 8O :arrow: :arrow: Yani siteden belli oldugu gibi site char bloglama sitesi ve arkadaşlar bu numaralara inanıp da yapanlar var ... Lütfen uyarıyorum sizi ...Böle insanlara inanmayın :!:

8O türklerdemi bu işin içindelermiş.Yazıklar olsun.Diyecek lafım yok.Ama onursuz insanlar çok bu dünyada.Yalakalıklar, onursuzluklar diz boyu.Bir kaç TÜRK(ki onlarda sözde TÜRK, nüfus cizdanlarından dolayı) yüzünden adımız kötüye çıkıyor.Adımızı iyiye çıkarmak için elimizden geleni yapalım.Böyle insanları aramıza almayalım.Bunları 1 kaşık suda boğmak gerek ama neyse...

xxxD4xxxfero demiş ki:
Arkadaş çok haklı aramızda Bazı saflar war saf demiyelimde yani herşeye inanlar var Lütfen dikkat edin birisine bişi sormadan hareket etmeyin.Uyarı için saol Apachi.
Saf agir olmus bu konularda bilgisiz dielim herekse fazla guvenen

Apachi

Öğreniyorum
Beyler bu konuyu sizler icin actım ... ve siz ister inanın ister inanmayın ama bu numaralara kanan arkadaslarımız var ... ama lütfen ( saf ) demiyelim bu arkadaslara ... sadece meraklı diyelim... Ben sizlere teşekkür ederim beni desteklediginiz icin ... Lütfen bilmeyen arkadaslarımızı uyaralım ... Böle insanları yaşatmıyalım . Lütfen dikkat ... Herkese tekrardan cok teşekkür ediyorum ...

Apachi

Öğreniyorum
Arkadaşlar bu arada ben Apachi nin cok yakın bi arkadaşıyım ... Yani ben Apachi degil Trexion'um ... :) Yanlıs anlayıpta oyunda Apachi ye pm atarsanız şaşırabilir ... Eger bişi dicekseniz bana pm atabilirsiniz ...

Apachi demiş ki:
Beyler Ben Oyundan (Trexion ) tanıyan bilir ... Ben burda yeni bir başlık actım bu aralar bizim vatandasımız bize yamuk yapıyor ... Bu yamuk nasıl oluyor anlatayım : Şimdi size diyorlarki Abi Slm felan la başlıyor bu işler .. Sonra diyor abi lwlın kac sen lwlını sölüyorsun ooo baya yüksekmişin abi ayağıyla gözüne girmeye calısıyor ... Sonra da diyor ki abi sana bişi sölicegim ama kimseye söylemiyeceksen sölerim diyo . Sende tmm söylemicem dedin mi tmm zaten ... direk konuya dalıyor. Konuda :arrow: Abi bak şimdi sen siteden sos almayı biliyor musun ??? Bilmiyorsan anlatıyorum bak diyor ... http://www.ecsro.blogcu.com'a gir ... ordan id ve şifreni yaz sana sos geliyor diyor ... 8O :arrow: :arrow: Yani siteden belli oldugu gibi site char bloglama sitesi ve arkadaşlar bu numaralara inanıp da yapanlar var ... Lütfen uyarıyorum sizi ...Böle insanlara inanmayın :!:
böyle basit olaylara inanacak kadar bilgisiz insan heralde sitemizde bulunmuyordur diyebilirm 8)

Apachi

Öğreniyorum
Mutlaka yoktur ama ben yine de uyarmak istedim ... ve tekrar tekrar söylüyorum bu olaylara inanan arkadaşlarmız var !!!

artık fake calısmıo arkadaslar zaten fake i bi siteye index olarak atarsan hiÇ çalısmaz ..

Yukarı Alt