Kayıt
9 Ocak 2013
Mesajlar
14
Beğeniler
0
Öncelikle yetkili arkadaşlardan çok özür dileyerek başlamak istiyorum konuya.Aradığım türde bir serveri bulamadığımdan,üstüne üstlük 'istek' bölümüne yazmama rağmen 1 kişi bile ilgilenmedi.Konunun yerı olmadığını bılıyorum ama başka yolu yoktu.

Aradığım türdeki server ise 80,90,110 cap SADE BİR SERVER...Sadeden kastım ; coin,garip garip npcler,item satışı,101,110 başlangıc vb. hatırlamadığım bir sürü şey.Ben gerçekten bu tip şeylerden sıkıldım.Ortalık server kaynarken aradığım serverı bulamıyor olmak gerçekten çok sıkıcı bir şey.Eminim ki benim gibi düşünen arkadaşlar vardır.Lakin bu iş çığrından çıktı;MADDIYAT üzerine kurulmuş serverlar artık bunaltmaya başladı.Her gün bir yenisi eklenen PVP server listesinde verimli ve düzenli server diyebileceğimiz listesini oluşturmaya kalksak bir elin parmaklarını geçmez.

Aradığım SADE OYUNU bulacağıma ve yetkili arkadaşların beni anlayacaklarını inanıyorum.Tekrar özür dilerim,herkese iyi oyunlar.Dipnot: Konu açarken ''emek server'' diyip item satışı yapanların da daha dikkatli olmasını diliyorum.
 
Kayıt
3 Ocak 2009
Mesajlar
12.049
Beğeniler
314
Şehir
Белгород
Ama sizde bizi anlamalısınız ki Silkroad Private Server Tanıtım Bölümü'nde sizin gibi onlarca konu açılıyor ve kirliliğe sebep oluyor. "Tanıtım bölümü"nde "istek" konularının açılması sizin takdirinizde de kirliliktir ve emin olun ki birazdan server sahipleri konuya doluşup reklamlarını yapmak isteyecek, aradığınız şeyi kimse dikkate almayacaktır.
Bu yüzden konu bölüm dışına taşınmıştır.

Anlayışınız için teşekkürler.
 
Kayıt
24 Temmuz 2009
Mesajlar
19.721
Beğeniler
33
Şehir
Beykoz
Takımı
Besiktas
Lemonade demiş ki:
Ama sizde bizi anlamalısınız ki Silkroad Private Server Tanıtım Bölümü'nde sizin gibi onlarca konu açılıyor ve kirliliğe sebep oluyor. "Tanıtım bölümü"nde "istek" konularının açılması sizin takdirinizde de kirliliktir ve emin olun ki birazdan server sahipleri konuya doluşup reklamlarını yapmak isteyecekler, aradığınız şeyi kimse dikkate almayacaktır.
Bu yüzden konu bölüm dışına taşınmıştır.

Anlayışınız için teşekkürler.
+1 yinede iyi niyetinize istinaden 1-2 server onerisini öm ile yollayacagim size.
 
Yukarı Alt