benm 50 lvl full int sword shield nukerim war lightin fire acik suanda coldu mu aciim heuskal mi ona karar weremedim sizce nabiim spearin damge dha fazla ayrica cok kral skilleri war ve ben shield kullandiim icin heuskal in pasifiinden gelcek hpyle cok zor olurum ama coldu unda phy defansi war karar weremedim siz de yorumlarinizi solersenz bende ona gore dusuniim bi

bence Heuksal AC :mrgreen: nedenini acıklarım birazdan Razz

birincisi cold acsan en fazla yapabileceğin defansının artması olur

ve bicheon skilleriyle idare etmek zorunda kalırsın

bicheon ile yatırcan sonra batırcan kalkana kadar glavie yi takacan

adama bir stun indirecen üstüne combonu basacan (bicheon combosu)

ee adam ne oldu :mrgreen:

Valla beni ne kadar takarsın bilmiom ama bence colda ver Belki Hpın Az olur Ama defansın fazla olur Sağlam Hp Yaparsın Frost guard Serisi 50 lvlda pek iş yapmaz 68den sonra çok fazla defans verio. ama sen bilirsin seçim senin Intin Phy Defans Azdır armorla Beraber phy defansı baya indirirsin full strlerle başa baş gidebilirsin ama seçim senin :)

hitful demiş ki:
Valla beni ne kadar takarsın bilmiom ama bence colda ver Belki Hpın Az olur Ama defansın fazla olur Sağlam Hp Yaparsın Frost guard Serisi 50 lvlda pek iş yapmaz 68den sonra çok fazla defans verio. ama sen bilirsin seçim senin Intin Phy Defans Azdır armorla Beraber phy defansı baya indirirsin full strlerle başa baş gidebilirsin ama seçim senin :)
oda mantikli ama shiel kullandim icin shieldin bichon nun ironwall skili 408 phy defans wrio pvplerde onu kullanirim die dusundum ayrica galvie in stunu skilini tuturursam bi nuke bya yamulturum bide dondum mu gg olur die dusundum ben

belkide bicheonu kapatir cold acarim bilmiom su an 400 cursed ehart topladim neyi katip accami bilmiom dusunuom tweety nin dual weapon int rehberini bekliom

Yukarı Alt