Başlık açarken dikkat etmeniz gerekenler:
1. Sorunu belirtiniz
2. Sorunu çözmek için denediginiz yöntemleri belirtiniz.
3. Bilgisayarınızın donanımı hakkında gerekli bilgileri veriniz.(virüs prog., işlemci, işletim sistemi,ekran kartı...)

Bot ile oyuna girerken sorun yaşamak istemiyorsanız dikkat etmeniz gerekenler aşağıda sıralanmıştır.
Dikkat etmeniz gereken unsurlar :
1. Yeni bir sürüm bot geldiğinde, lütfen eski sürüm botu tamamiyle silip, yeni sürüm botu farklı bir klasöre yükleyiniz.
2. Yeni sürüm bot geldiğinde ayarlarınızı kaybetmemeniz için, eski sürüm üstüne kesinlikle yüklemeyiniz. Ayarları 1 defalığına tekrar yapmak sorunsuz bir bot için önemlidir (yeni sürüm bot geldiğinde)
3. Windows XP işletim sisteminizi sürekli olarak güncelleyiniz ve güncel tutunuz. Windows XP Pro sürümünü ve Windows XP Media Center sürümlerini sürekli olarak güncel tutmakta ve hiç bir sorun yaşamamaktayım. (Cracklenmis windowslar başlı başına bir sorun olabilir)
4. Bilgisayarınızı temiz tutunuz. İnternette dolaşıyorsanız lütfen geçiçi olan internet dosyalarınızı düzenli olarak boşaltınız/siliniz.
5. Haftada en azından 1 kere defrag (disk birleştirici) çalıştırınız. 7/24 oynuyorsanız güncelleme sırasında yapabilirsiniz.
6. Bot için ekran çözünürlüğünüzün 1024x768 olmasına lütfen dikkat ediniz. Bot en iyi 1024x768 pixel çözünürlükte calışmaktadır.
7. Bilgisayarınızda bir çok program, bilgisayarınız başladığında çalışıyorsa lütfen bu çalışan programları kapatınız. Örnek, bilgisayarınız açıldığında, yahoo toolbar v.s. gibi toolbarlar da çalışıyorsa lütfen bu toolbarları kaldırınız ya da bilgisayar açılırken direk çalışmasını engelleyiniz.
8. Bot Kaspersky, NOD32, AVG gibi bir anti-virüs programlarında hata verebilir ve açmayabilir. Bilgisayarinizi yeniden başlatınız. Botu açmayi deneyiniz. Şayet açılmazsa botu tamamiyle silip, tekrar bilgisayarınıza indirdikten sonra farklı bir klasöre tekrar kurunuz. Bu şekilde de çalışmazsa oyunuda silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bilgisayarınızı virüslere karşı güzel ve ücretsiz bir şekilde korumak istiyorsaniz AVAST! adlı anti-virüs programını öneriyoruz. (En sorunsuz çalışan ve kendini sürekli olarak güncelleyen ücretsiz ve Türkçe bir anti-virüs programıdır). Türkiye Botsmall da AVAST'ı öneriyor.
9. Bir çok hata sizin bilgisayarınızdan kaynaklanmaktadır. Sürekli olarak bilgisayarınızı temizleyiniz ve bakımını yapınız.
10. Herşeyi doğru yapmış olmanıza rağmen halen hata alıyorsanız, lütfen sro yu silip tekrar yüklemeyi deneyiniz. Aynı şekilde bot ve client dosyasını internetten tekrar çekmeniz gerekebilir. Türkiye'nin alt yapısı düşünüldüğünde, dosyalar açılsa bile bazı ufak yerlerde ki hataların (örn. Zerk kullanmama) dosyayı tekrar çekip kurduğunuzda düzeldiği bir çok defa ispatlanmıştır. Lütfen bu gibi hatalarda SRO bot ve client dosyalarını tekrar bilgisayarınıza indirip kurunuz.
11. Bilgisayarınızı, modeminizi, routerınızı, bilgisayar ile ilgili olan herşeyi en azindan haftada 1 ya da 2 defa tamamiyle kapatıp bekleyiniz (fişleri bile çekebilirsiniz). Bir kaç dakika kapalı olarak tutun bu şekilde içerilerinde ki elektriği temizlemiş olursunuz.
12. Belleği çok kullanıyorsanız, belleği oyuna girmeden önce temizleyiniz.
13. Bot bir makro programıdır. Bot ile oyunda iken o bilgisayarda işlem yapmayınız ve çalışan diğer programları durdurunuz. Aksi takdirde makro programları saçma şeyler yapabiliyor. Oyun içerisinde işlem yapacaksanız mutlaka önce botu durdurunuz.

Alıntıdır !

Ellerine Sağlık Teşekürler...
Benim Bot çok Güzel kasıyor sorunsuz ama dögüleri yapmıyor hepsnin doğru olduğundan eminim ama yapmıyooo...
loop all bot activitiy!! de işaretli...
yardım Olurmusunuz....

Takımı
Besiktas
1- petin kasayı boşaltmıyo
2- hotanda blacksmith npc 'sini açıyo tamiri yapıo kapatıo tekrar acıo ve bunu sürekli yapıo düzeltemedim :S
3- bazende npcde mp almıyo öle bekliyo

acil yardım pls

SoFTWaR€ demiş ki:
1- petin kasayı boşaltmıyo
2- hotanda blacksmith npc 'sini açıyo tamiri yapıo kapatıo tekrar acıo ve bunu sürekli yapıo düzeltemedim :S
3- bazende npcde mp almıyo öle bekliyo

acil yardım pls
1. Filter sekmesinden transfer seçeneklerini düzgün şekilde ayarladığına emin misin ?
2. ve 3. seçenekler botun her zaman yaptığı şeyler. Oyundan çık,botu kapat,tekrar açıp oyuna botla gir.Büyük ihtimalle düzelecektir.

Takımı
Besiktas
Rica Edersem Petin Kasasını Bosaltması İçin Hangileri İşratlicemi Sölermisin :roll:

Öncelikle "Transfer pet bag" işaretleyeceksin.

Sonrası senin petine ne toplattığına bağlı.
Ama şunları işaretlesen fena olmaz
Weapon , Defence , Jewelery

HP,MP vb toplatmazsın sanırım petine... Eğer toplatıyorsan Complex prop da işaretle.
Elixirleri karakterine toplatmanı öneririm.

Takımı
Besiktas
Peki ben senden şöyle bişi rica etsem kendi filter dosyanı bana atsan..öyle olurmu ??

Yukarı Alt