3 Milyar biriktirdiğim param var.bunla magic pop oynıcam Sizce Sun set dizermiyim?

o 3 milyar parayla gold al yada sun setli char al daha ii gold alirsan full nova set dizersin

3 milyar biriktirmiş paranı bu oyuna harcarsan kusura bakma ama "Salak" derler paranı başka oyun dışında güzel şeylere harca bence araba al nebileyim başka birşeyler yap

arabaya qerek yok motorsıkletım war. . stn.. oyuna çok Ama 3 milyar bi hevesim var eskiden beri gerçekleştircem.onun için yorumlarınız önemli

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hazirana kadar bekle bir tane 110 lvl wiz char alıp itemlerini oyundan gold karşılığı satın al full son item'lı bir char yapıp oyunun action'larına katıl bırak lvling olaylarını.

*_fastboy_* demiş ki:
arabaya qerek yok motorsıkletım war. . stn.. oyuna çok Ama 3 milyar bi hevesim var eskiden beri gerçekleştircem.onun için yorumlarınız önemli
arkadaşım yapma diziceksin sun u ne olucak parana yazık diyosan illede yapıcam unq seviyosan sağlam Wizard char al elinede adam gibi bi silah yap pwp seviyosan sağlam birşey ler al ama 3 milyar harcanmaz

3 milyar mı oha , bence aşırı derecede fazla 2-3 ay sabret zaten patır patır 110 olucak millet. Sonra bul sağlam bi Wizard yada xBow. Zaten max 800 TL - 1 Milyar arası değişir. Bak keyfine.

EmmaW

okadar para biriktirmişsin birazına kıyıp güzel virus programı satın al sağlam olarak sonra gold alıp set düzmeye başla yoksa 3 milyarın boşa gide bilir^^

o para ile biraz gold al, kendine güzel bir 101+7 set diz.

sonrada nova silah bul, bulamazsan son çare magic pop oyna..

ama magic pop'u kimseye gerçekten tavsiye etmiyorum, 9250 silk harcadım sun bow için ve düşmedi -.-
o silkler yerine gold alsaydım 10 tane sun bow alırdım, ama insan kendini kaptırınca.. :mrgreen:

adam bizle dalga geçiyo admininden moduna kadar gelmiş muhattap oluyosunuz 3 milyarı kim harcar oyuna çok aşırı zengin biri bile acır o paraya

Stormer demiş ki:
adam bizle dalga geçiyo admininden moduna kadar gelmiş muhattap oluyosunuz 3 milyarı kim harcar oyuna çok aşırı zengin biri bile acır o paraya
dalgamı geçiyon sen ..Elini sallıyan böle yazıor işte.

Takımı
Galatasaray
Cidden 3milyarına yazık ama illa harcıycam diyosan
2k 3k silk çek Nova için oyna kalanıyla gold al ayrıca pc'inde srodan başka bir şey olmasın internete bile girme 3milyarın gidebilir server king olursan keyloggercıların gözü sende olur

lol 3.000 TL yi illa harcıcam diyosan motosikletini güzel bi yaptır oyuna da vericem diyosan haziranı bekle 110 lewel char al 101 +7 set yeter zaten sana ^^ birde nova silah aldın mı tamamdır 3.000 TL ile 1 yıl geçinen insanlarımız var yazık.

ownerMad demiş ki:
lol 3.000 TL yi illa harcıcam diyosan motosikletini güzel bi yaptır oyuna da vericem diyosan haziranı bekle 110 lewel char al 101 +7 set yeter zaten sana ^^ birde nova silah aldın mı tamamdır 3.000 TL ile 1 yıl geçinen insanlarımız var yazık.
haklısın bu devirde kimde para war .Dogru sölemizsin

1.cisi motorsiklet var diyosun fakat motorsikletin daha iyisini alabilirsin bu saçma olur 3milyar bu yıl vercen tabi çarın çok güçlü olcak haliyle fakat diğer yıl çarı bir daha böyle dizemezsen sonuçları çok kötü olcak bir sürü düşman seni zamanında kesememiş şimdi intikam zamanı deyip ensene yapışırlar hem bu yıl ful nova dizsen 2 yıl sora yeni updading gelcek 120 felan gelcek paran boşa gidicek yani hem soyulma ihtimalinde var bende sen +6 +7 li bir çar diz maximum 1.000tl gider

0sse.mp3 demiş ki:
Smirnoff demiş ki:
3 milyar biriktirmiş paranı bu oyuna harcarsan kusura bakma ama "Salak" derler paranı başka oyun dışında güzel şeylere harca bence araba al nebileyim başka birşeyler yap
+1 :oldie:
katiliyorum baska birseye harcamasanda daha biriktir ilerde cok daha lyazim olur

Yukarı Alt