Jigsaw

Aileden
Sitede sürekli bunun linkini verir misiniz, şunu bulamadım vs. mesajlarıyla karşılaştığım için bu başlığı açma gereği duydum.

-Resim Silinmiş.

1) En yukardaki "Arama" linkine tıklıyoruz.
2) Arayacağımız bilgi hakkında Taglar yazıyoruz. Glavie, Rehber, Yapılandırma gibi. Ya da direk Glavie Rehberi yaza biliriz.
3) Direk konuların başlık isimlerini görmek için "Başlıklar" ı işaretliyoruz.
4) "Arama" butonuna tıklıyoruz.
5) İşte sonuç resimden de gözüküyor.

Kullanmayacağınız bölümlerin netliğini de bozdum artık sitede var olan bir konunun linkini istiyosanız benden yardım beklemeyin. Bu arama'yı yapamıyorsanız bence PC'nizi aldığınız yere teslim edin.

Jigsaw
Extraloob Moderator

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
böylesine güzel topicleri hemen sabit yapmak gerekli çok teşekkürler jigy extrabeer

Gracias hermano extrabeer extraokk

Up . :mrgreen:

Edit : ne up ı üleynn demeyin belki benim gibi sadece yeni mesaj listeni kullananlar vardır , yukarılarda bir yerde dursun.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mai_mai demiş ki:
Up . :mrgreen:

Edit : ne up ı üleynn demeyin belki benim gibi sadece yeni mesaj listeni kullananlar vardır , yukarılarda bir yerde dursun.
heh bak olmuş imza şimdi hacım capişşşş :mrgreen:

BøBa demiş ki:
Süper olmus gerçekten ^^
yaw maimai imzan çok hoş ama sence küçüklerinde bulunduğu bi sorumda hentai imza kullanmak uygunmu Question
yaw ben de kendime bunu soruyorum , izin aldım forumun abilerinden şimdi jiggy de biraz daha hafifletmek için uğraştı o kadar imza için 1 2 gün dursun bakalım ama self protect yapmam gerekirse internet ortamında takılan küçükler zaten hemen hemen her türlü sitede böyle şeylerle karşılaşmıyorlar mı ? int . teki sitelerin yarısından fazlasının sex içerikli olduğunu düşünürsek ; velhasılı kelam bu bir heves 1 2 gün dursun ben zaten dj kuçu ile pembeli kızımın kafa sallayışından vazgeçemem koyarım onları geri :mrgreen:

mai_mai demiş ki:
BøBa demiş ki:
Süper olmus gerçekten ^^
yaw maimai imzan çok hoş ama sence küçüklerinde bulunduğu bi sorumda hentai imza kullanmak uygunmu Question
yaw ben de kendime bunu soruyorum , izin aldım forumun abilerinden şimdi jiggy de biraz daha hafifletmek için uğraştı o kadar imza için 1 2 gün dursun bakalım ama self protect yapmam gerekirse internet ortamında takılan küçükler zaten hemen hemen her türlü sitede böyle şeylerle karşılaşmıyorlar mı ? int . teki sitelerin yarısından fazlasının sex içerikli olduğunu düşünürsek ; velhasılı kelam bu bir heves 1 2 gün dursun ben zaten dj kuçu ile pembeli kızımın kafa sallayışından vazgeçemem koyarım onları geri :mrgreen:
dj kuçu :lolmuch: :mrgreen:

Yukarı Alt