Beyler benim 42 lvl +8 sos itemim vardi tabi hava atiodum :twisted: ama sonra adamin teki dedi stalla koy bakiim dedi. bende gidip 999 m e koydum bir baktim item gitti!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Bu nasil olabilir soylermisiniz ?

999m'ye gittiyse başka ne istiyorsun 1 mil paran oldu işte git 64 +7 sun al xD

Pazarda benimde hala tam çözemedigim bi bug var itemini kopyaayayım mı diye gelen adamlar yapıyor bunu sakın öyle adamlara pazar falan açma bir şekilde itemi alıyorlar sende sadece görüntüolarak kalıyo oyundan çıkıp girdiginde itemin ınventoriden gittigini görüosun aslında çoktan gitmişti ama lagda kalan görüntüsüde yok olmuş oluyo dikkat edin...

Şehrin dışında stall açtığın zaman bi şekilde itemini çalabiliyorlar. Nasıl çalışır bilmiyorum ama arkadaşım kanıtlamak için large hp pot'umu 100m e koymama rağmen aldı çıktı. Bu yüzden şehir dışında stall açmayın ve gelipte bunun yerine git 1k ya bi pot koy sonra onu geri koy tarzı teklifleri dinlemeyin bile.
Ps: Geçmiş olsun

Şehir dışında bir bug sayesinde item kopyalama var. 1 golda koydurup alıyorsun item ı adamda fake item kalıyor sende gerçeği. fakat fake item kalan return cektıgınde veya oyundan cıktıgında fake item kaybolur.

İtem kopyalama, önceleri inanmıyordmu sonra Venice de arakdaşımın Dragın Flag ini aldı adamın teki, sonra sos glavie gitti benim :D

Yukarı Alt