Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Uruguaylı yıldız, Başkan Aziz Yıldırım'dan izin alarak stres atmak için' F.Bahçe Kulübü bünyesinde boks yapmaya başladı.

Fenerbahçe'nin kabına sığmayan 'gladyatör'ü Lugano, çareyi kum torbasında buldu! Önceki gün Vatan'a röportaj veren ve "Gençliğimden beri savaşçı ruh taşıyorum. Kaybettiğimizde veya işler yolunda gitmediğinde sahada kendimi tutamıyorum" diyen Uruguaylı, başkan Aziz Yıldırım'dan izin alarak kulüpte boks yapmaya başladı.

Arasının çok iyi olduğu Yıldırım'dan "İzin verirseniz futbol haricinde F.Bahçe kulübünün tesislerinde boks yapmak istiyorum. En azından enerjimi orada boşaltırım" diyerek izin alan 29 yaşındaki yıldız bundan sonraki boş zamanlarında kulübün bünyesinde boks yapacak.

Hatırlanacağı gibi sezon sonu İtalya Serie A ekipleriyle görüşen ve sonuç alamayan Diego Lugano, sarı-lacivertlilerle 3+1 sözleşme imzalamıştı. Uruguaylı, geçen sezon boyu gördüğü 1 kırmızı, 19 sarı kartlık performanstan ise şu an için uzak duruyor. Lugano'nun bu sezon oynadığı 10 resmi maçta sadece 3 sarı kartı var.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Lugo aman derbide atarsın tam senlik :P

Takımı
Besiktas
Ne ypmaya çalışıyo bu adam karşşı tkımların forvetlerinimi dövcek :P

Yukarı Alt