Lucky Via Domus'u bugün (23.08.08) 19.47 sularında kaybettik.
Başımız sağolsun.
19.11.2007 - 23.08.2008 / 19.47

Öldükten sonra morga götürürken,

Furkan ne diyorsun sen?
Sen insansan kendi insanlığımdan şüphe ediyorum. Burda acımı sizle paylaşmak istedim ben.
Anladım ki hata etmişim.

2x2-5 demiş ki:
Furkan ne diyorsun sen?
Sen insansan kendi insanlığımdan şüphe ediyorum. Burda acımı sizle paylaşmak istedim ben.
Anladım ki hata etmişim.

Cidden bir dost'u kaybetmişsin gibi oluyor.Geçmiş olsun :(

@ Black Rain

Çok büyük terbiyesizlik yaptığın :coffee:

bannedddd

Buralıyım
Black Rain demiş ki:
Töbe Töbeee :S Bundan bizene
Geçmiş Olsun Yinede
Hop kendinde misin blackrain sen?
Deneme moderator'sun sen; bunlar bir deneme moderator'e yakışmayan hareketler bir daha olmasın lütfen!

Evcil hayvanlar insandan daha iyi bir arkadaş olabiliyorlar.Hele ki köpekler... Gerçekten kendi köpeğimi kaybetmiş gibi üzüldüm.Geçmiş olsun.

Kemalist demiş ki:
Geçmiş olsun.

Sebebi nedir ?
Otopsiye gönderdik yarın belli olacak. Lucky'i gezdirirken iki kere kustu, sonra da yere yığılıp öldü. Eğer zehirlendiyse yarın bende komşuyu öldüreceğim, yemin ederim. Çünkü o şerefsizden başka kimse yapmaz bunu sitede. O zaten bizi mahkemeye de vermişti köpek yüzünden, Kaybetti. İt herif!

JasonWalker demiş ki:
Evcil hayvanlar insandan daha iyi bir arkadaş olabiliyorlar.Hele ki köpekler... Gerçekten kendi köpeğimi kaybetmiş gibi üzüldüm.Geçmiş olsun.
Teşekkürler.

DN: Kaçsın blackrain kaçsın. Göreceğim seni yakında...
DN2: Teşekkürler Beijo.
DN3: Teşekkürler sTReeT.

Black Rain demiş ki:
k.bakmayın arkadaşlar ağzımdan kaçtı :S
2x2-5 yeniden geçmiş olsun.
Sadece ağzımdan kaçtı demek yaptığın ayıbı örtmez :oldie:
Yani bazıları için evcil hayvanları dostları gibidir ve bu konuda şaka yapılması hiç de hoş değildir, ayrıca sen d. mod. olarak memberlere örnek olmalısın...

Seni tam olarak anlayamıyorum okadar büyük bir hüzünüm olmadı ama...
Benim 8 yasımdayken özenle beslediğim balığım vardı öldüğünde yıkılmıstım dün gibi hatırlarım :(.
Geçmiş olsun.

geçmiş olsun gerçekten cok büyük bir acı sanki aile fertlerinden birini kaybediyorsun

büyük geçmiş olsun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Winlerspring demiş ki:
Black Rain demiş ki:
k.bakmayın arkadaşlar ağzımdan kaçtı :S
Sadece ağzımdan kaçtı demek yaptığın ayıbı örtmez :oldie:
Yani bazıları için evcil hayvanları dostları gibidir ve bu konuda şaka yapılması hiç de hoş değildir, ayrıca sen d. mod. olarak memberlere örnek olmalısın...
Tamam yüklenmeyin , her insan hata yapabilir :coffee: Önemli olan hatalardan ders çıkarabilmek ve hata olduğunu kabul edip özür dilemektir.

2x2-5 demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Geçmiş olsun.

Sebebi nedir ?
Otopsiye gönderdik yarın belli olacak. Köpeği gezdirirken iki kere kustu, sonra da yere yığılıp öldü. Eğer zehirlendiyse yarın bende komşuyu öldüreceğim. Çünkü o şerefsizden başka kimse yapmaz bunu sitede. O zaten bizi mahkemeye de vermişti köpek yüzünden. Kaybetti. İt herif!
Böyle bir şey yaptıysa büyük bir öküzlük yapmış kesinlikle siz'de "adli" yollardan karşılık verin :?

Teşekkürler...

DN: Adamı dövsem elimde kalacak yaşlı birşey zaten. İmam. Hele bir sabah olsun, saat 9 da gideceğim zaten veterinere. Umarım zehirlenmiştir de. O adam da yiyecek kafasına levyeyi.

2x2-5 demiş ki:
Teşekkürler...

DN: Adamı dövsem elimde kalacak yaşlı birşey zaten. İmam. Hele bir sabah olsun, saat 9 da gideceğim zaten veterinere. Umarım zehirlenmiştir de. O adam da yiyecek kafasına levyeyi.
Abartma istersen :arrow:
Ayrıca kanıtlama olayı felan zor şeyler ama inş. kimin yaptığı ortaya çıkabilir :coffee:
Yeniden geçmiş olsun...

Hayır kimin yaptığını biliyorum. Eğer zehirlenerek öldüyse tabii.
Yarın ola hayrola. Benim acımı aldı, bende onun kanını alacağım.

Yukarı Alt