Boş Durmak yok... nova +9 lu alamadı tecrube konuşuyo :D

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tebrikler canımcım yarky spawn bile yapamadı mı garibim makara:

TR_AVATAR_3 Tam bi ezik elindeki nova +9 staffla meduyu da kesememiz Lady_Peri almis senden de lord u alamamis :) Nova +9 Tecrube olmadan 5 para etmiyo demek ki
Ps:Tebrikler Hocam

Constanzia demiş ki:
düzceli sana bi sorum olucak yardımcı olabılırmısın :!:
sor

AngeLicMoon demiş ki:
TR_AVATAR_3 Tam bi ezik elindeki nova +9 staffla meduyu da kesememiz Lady_Peri almis senden de lord u alamamis :) Nova +9 Tecrube olmadan 5 para etmiyo demek ki
Ps:Tebrikler Hocam
saol

duzceli01 demiş ki:
Constanzia demiş ki:
düzceli sana bi sorum olucak yardımcı olabılırmısın :!:

bu mbotta lure yapabılıormusun yenı surumde onu sorcaktım ben yapamıorum script cızıom bota oldugu yerde sadewce lure bufını atıor mob cagırma varya cızdıgım scripte gıdıp lure yapmıor sendede mı oyle deılse bana ayrdımcı olabılırmısın

valla ben 1 hafta once kasıyordum simdi kasmiyom cavede sp yapiyordum onceden kasarkende bende hata verdi lure etmiyordu simdiki surumude bilmiyorum 1 haftadan beri kullanmiyom anlıcan

duzceli01 demiş ki:
valla ben 1 hafta once kasıyordum simdi kasmiyom cavede sp yapiyordum onceden kasarkende bende hata verdi lure etmiyordu simdiki surumude bilmiyorum 1 haftadan beri kullanmiyom anlıcan
lure scriptte sorun var sanırım 2 3 yenı surumdede aynı sorun vardı yenı cıkanıda denedım oda aynı nasıl yapıcam bunu ya :cry:

Yukarı Alt