kanıtlamak zorunda değilim WeeMan yaptı ve çalışıyor diyo onada inanma istemiyorsan inanma banane

nickfury demiş ki:
kanıtlamak zorunda değilim WeeMan yaptı ve çalışıyor diyo onada inanma istemiyorsan inanma banane
konuyu açarken okadar uraşıyorsun şuraya çalıştığına dair bi Ss. atmakmı zor geliyor :think:

StickControl demiş ki:
server dosyasını çalıştıramadım hata veriyor.
- Resim Silinmiş.

server dosyasını çalıştırmaya kalkdığımda böyle bir hata veriyor :?:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
StickControl demiş ki:
nickfury demiş ki:
konuyu açarken okadar uraşıyorsun şuraya çalıştığına dair bi Ss. atmakmı zor geliyor :think:
servera girmek için 3-4 saat uğraşmak istemiyorum

bu botta bug çok tam oyuna giriyor starta basıyorum tak atıyor veya oyuna girince atıyor kullanmayın

JusT1LoVe demiş ki:
bu botta bug çok tam oyuna giriyor starta basıyorum tak atıyor veya oyuna girince atıyor kullanmayın
o sorun ben sbot paralı versiyonunu kullanırkende oluyordu muhtemelen sistemin kötüdür ve oyun kastığı için ???? vermek yerine clientless moduna geçiyor :coffee:

Şu anda 3 charımıda oyuna koydum ve kasıyor beleş bot bulmuşsunuz işgenesini arıyorsunuz .oyuna girerken dc olmasınıda loader kullanın bi zahmet.

Herolife demiş ki:
Şu anda 3 charımıda oyuna koydum ve kasıyor beleş bot bulmuşsunuz işgenesini arıyorsunuz .oyuna girerken dc olmasınıda loader kullanın bi zahmet.
yeni versiyon geldi sen neyden bahsediyorsun kardeşim :?: :?: :?:

Yukarı Alt