-Resim Silinmiş.
69+ char oldugu kesin setinden.eh be kardeşm nası ölmeyi beceriyorsun orada :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ustune lord düşmüstür kesmiştir tam etrafındakiler bitince pod da bitmiştir sonuç bu :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

bannedddd

Buralıyım
Gondol bir şey merak ettim senin char vardı Gondol diye Pasific'te onu satmıştın bunu satın mı aldın yoksa sıfırdan mı kastın valla aklıma takıldı kaç gündür. :mrgreen:

Bu arada beni belki tanırsın ama zor 4-5 ay önce (hatta daha fazla :lol:) pasific'te sana 64+5 glaive satmıştım 15 milyon'a. Nick'im Chauncey'di. :mrgreen: :mrgreen:

bunu satın aldım 65 de.2 haftada bu hale geldi hatta suan 74 oldu.gondol u sattım.ama arkasından çok aradım.. chauncey i biliyorum.guildde boş boş yatıo omu xD :lolmuch:

bannedddd

Buralıyım
GoNDoL demiş ki:
bunu satın aldım 65 de.2 haftada bu hale geldi hatta suan 74 oldu.gondol u sattım.ama arkasından çok aradım.. chauncey i biliyorum.guildde boş boş yatıo omu xD :lolmuch:
oo hayırlı olsun o zaman +7 yapmışız bir de. Cool Chauncey'i tanıyabilir olabilirsin ama ben eski sahibiyim sen yenisini tanıyorsun galiba. Hem ben Chauncey'i satalı asır oldu. Şimdi ne alemde bilmiyorum. :mrgreen: :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
GoNDoL demiş ki:
yaptım hacım +7 den aşşası kurtarmıyo ne bilim Razz
Ne kadar masraf yaptın doğruyu söyle. :mrgreen: Ben de Hercules'te 72'lik bow'u +7 yapmıştım fakat kaşındım sonra da +8 denemeye kalktım ve doğal olarak yandı. Ondan sonra da charı sattım zaten. :mrgreen: :mrgreen:

masraf yapmadım bastım parayı aldım :lolmuch: .yeri burası deil fazla konusmayalım :lol:

Yukarı Alt