Champion seçip lock in'e tıkladıktan sonra siyah ekran çıkıyor ve öyle kalıyor
Denemediğim şey kalmadı şuanda,fikirlerinizi bekliyorum whiteangel

Arada disconnect diye uyarı falan alıyormusun ? çünkü dediğin şeyi ben internet koptuğunda yaşıyorum :nod:

Bloomenkul demiş ki:
Arada disconnect diye uyarı falan alıyormusun ? çünkü dediğin şeyi ben internet koptuğunda yaşıyorum :nod:
Hayır direk oyuna girip hani lock in dedikten sonra direk siyah ekran diyor

Autumn demiş ki:
Bloomenkul demiş ki:
Anladım hacım,

Lol dosyasının içinden rads\projects\lol_air_client\releases\0.0.0 .142\ kısmını aç, burdaki "releasemanifest Ve s_ok" dosyalarını sil..
Sonra deploy klasörünü aç,buradaki "lib, logs, meta-inf ve mod" klasörlerini sil.
Aynı yerdeki lolclient.exe, lolclient.swf ve locale.properties dosyalarını sil (burda karışılık yaşama isimlerin eşleştiğinden emin ol)

Bunları yaptıktan sonra clientini aç uptadenin bitmesini bekle ve dene. Olmazsada bilemiyorum hacım :popcorn:

Bloomenkul demiş ki:
Autumn demiş ki:
Bloomenkul demiş ki:
Anladım hacım,

Lol dosyasının içinden rads\projects\lol_air_client\releases\0.0.0 .142\ kısmını aç, burdaki "releasemanifest Ve s_ok" dosyalarını sil..
Sonra deploy klasörünü aç,buradaki "lib, logs, meta-inf ve mod" klasörlerini sil.
Aynı yerdeki lolclient.exe, lolclient.swf ve locale.properties dosyalarını sil (burda karışılık yaşama isimlerin eşleştiğinden emin ol)

Bunları yaptıktan sonra clientini aç uptadenin bitmesini bekle ve dene. Olmazsada bilemiyorum hacım :popcorn:
Bende sadece 0.0.0.176 var

Başka bir oyundan sonra lol'e girdiğin zaman bu sorun olabiliyor. Bilgisayarını yeniden başlatıp direk lol'e girmeyi dene

arveleson demiş ki:
Autumn demiş ki:
/Güncel
Formatta attım hala aynı hata :(
Çok ilginç. Acaba directx falanmı güncel değil onlara baktınmı ?
Hepsi güncel oyunu tekrar yükledikten sonra ara sıra oyuna girebiliyorum dün gece yaklaşık 3-4 kez oynadık sonra Kerim dışarı gitti geldi 20 dakika champions bölümünde bekledikten sonra yine siyah ekran verdi garip bişi

Yukarı Alt