Beyler Hiç bir şekilde bot login olmuyor. Ne denediysem yapamadım. Sro'u baştan kurdum, botu yeniden indirdim, tüm bot ve client versiyonlarını denedim. Bot accountu doğrumu diye sormayın. ondanda eminim. Ama ne yaptıycam bota Auto Traning tuşunu getitiremedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Diğer PC de başka char var. O gayet güzel kasıyor. Ama bu Pc de login olamıyorum. Acaba aynı ip den 2 farklı bot accountuna izin vermiyor mu. çıldıracam vallahi. kaç saattir bununla uğraşıyorum.

yok onla alakası yoktur. Ben internet kafede farklı PC'lere aynı bot account ile kuruyorum,sorun yok.

tam uyucaktım, bunu çözmeden uyuyamam şimdi :))

Yat hocam yat. Canın sağolsun. Yinede teşekkürler. Bende anlamadım gitti ya. Acelesi yok. 1-2 gün gec 90 olur char =)

ps: bende bu saatte kimse yoktur die öylesine attım. Cevaplara yarın bakıcaktım. uykum var =). Super Mod. a.t.p görev başındaymış ki yardıma koştu

Bu sorun hangi gün başladıysa O günden 1-2 gün Önceye Bilgisayarının Sistemini geriye Çek. Geri çektikten sonra Son sürüm Bot versiyonunu ve Clienti Çek
%99 Auto training Gelecek :wink1:

Aynı hata bendede var dünden beri sürüyor aklagelebilicek herşeyi yaptım( pc yi parçalamak dışında) ama olmuyor gelmiyor bir türlü auto training bulun şunun çöüzümünüde devam edelim yolumuza

LoseControL demiş ki:
Aynı hata bendede var dünden beri sürüyor aklagelebilicek herşeyi yaptım( pc yi parçalamak dışında) ama olmuyor gelmiyor bir türlü auto training bulun şunun çöüzümünüde devam edelim yolumuza
gscihan demiş ki:
Bu sorun hangi gün başladıysa O günden 1-2 gün Önceye Bilgisayarının Sistemini geriye Çek. Geri çektikten sonra Son sürüm Bot versiyonunu ve Clienti Çek
%99 Auto training Gelecek :wink1:

tmm saol denicem ama ben zaten bayadır bot kullanmıyordum dün başladım kullanmaya onada hata ile başladık :S

işte bu hata sistemi geri yuklemeye başladığımda yardımcı olursanız sevinirim

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Zaten Sistemi geri çekemiyorsanız Sisteminizde Bir sorun var demektir :P En iyisi format atın kurtulun

evet aynı hata bende de var ama benim ki ne olduysa bugün ortaya cıktı bot u aldıgım siteyle temasa gectim yarın calısır diyolar ne alakası varsa artık : :evil:

arkadaslar ben bu sorun yüzünden az önce format attım ama auto training gene gelmedi denemediğim yöntem kalmadı fremwork uda yükledim sonuc değişmedi bunun baska bi nedeni var pc den daha iyi anlayanlar varsa biraz yardımcı olsunlar lütfen..nerden baksanız 10-12 saattir bununla ugrasıyorum :D ama yapamadım :evil:

Yukarı Alt