beyler Lockerz a ocak ta üye oldum burda siz sadece log in olup dailies kısmına yazıp ptz kazancaksınız arkadaslarınızı davet ederekte puan yükseltebilirsiniz 20 üye kazanana kadar 2 puan verır hersey ama 20 uyeden sora hersey 4 puan verir ayda bi kez re-stock(stoklar) açılır ordan ne kapabilrseniz alırsınız mesela ben ocak ayı reedeminde 25$paypal kazandımki (sitenin çoğu online oyun oynuo ve online oyun parası falan için paypal gerekio bunu orda kullanabilrsiniz) yada baska hediyelerde var ipod touch nano shuffle gibi tabi yüksek puanlara macbook del laptop gibi ürünlerde yok değil kazanmanızı isterim davet isteyen veya bilgi almak isteyen özel mesaj atsın
not:hotmailde sorun oldgundan davet geç gider bunun için mynet veya gmail hesabı alınız...

kardeş o zaman ben davetiye isteyemeyeceğim madem ordan devam edeceğiz benim adresimide ordaki pm butonlarına eklemelisiniz

konu bana ait değil maalesef, ben yapamam dediğinizi. rica ederseniz konu sahibi ekler, diğer arkadaşları da eklediği gibi. ama o konu herkes lockerz davetiyesi için topic açmasın diye açıldı. :)

yani davet topiği açtırılmıyosa o zaman oraya eklemesi zorunludur çünkü burası özgür bi blog herkes kuralları ihlal etmedik sürece serbesttir ve ayrıca o topiğin adı haber ve davet isteme topiği davet gönderme topiği değil =)

topiğe girip davet atarım diyebiliriz fakat konu açıp davet gönderemezsin diyede bisey yok sonucta exl ye ters bisey değil 2. neden modlar resmen sınıfcılık yapıyosun gayet gayet benimde davet isteme hakkım olmalı sonuçta burası bi forum herkes kendi düsüncesini istediğini (kurallar ihlal edilmeden) savunma hakkı var değilmi?

karakurt66 demiş ki:
yani davet topiği açtırılmıyosa o zaman oraya eklemesi zorunludur çünkü burası özgür bi blog herkes kuralları ihlal etmedik sürece serbesttir ve ayrıca o topiğin adı haber ve davet isteme topiği davet gönderme topiği değil =)
üstteki mesajımda da aynı şeyi söyledim hacım. bak o topicin en altında birkaç kişinin ismi var (daha doğrusu pm butonu). sen de rica edersen eklerler. mod olman da gerekmiyor, kbbryant 24 adlı üye de davetiye gönderebiliyor (istek olursa tabi).

evet gerekmio ama konuyu açan kisi benim butpnumu eklemesi gerek pm attım ama...
resmen konuyu açan kisi 1. sınıf biz 2.sınıf üye muamelesi görüyoruz

Yukarı Alt