Bildiginz Gibi Presi olmayanlar Loaderle giriyorlar ama loader cok zararlı bişidir Hiç hacklendiginizde kendinize sordunuzmu ? ben bot vb prog. lar kullandınmı diye ? sorduysanız eger bulamadıydsanız ip ucu Loader...[ Loader le girmeyiniz... Pre. alamazsanızda dc yedikce gene girin almazsa dc gene girin ... öle öle]

Hackerler[sro] 1 sitede Oyundaki adınızı yazıor tık id şifre gizli soru Nick Msn Vb . seler karşısına cıkıo ve Charınızın İd şifreyi degişiyor... benim 2 char kankamın 1-2 char hacklenmiştir...

Loaderin Zararlarını Sundum Eger Verildiyse özür dilerim :oops:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
- Resim Silinmiş.

Sadece 1 sürümlük sadece türkler sadece extraloob üyeleri , Loader'da gerçekten virüs olsa idi silkroad'ta hacklenmeyen kişi kalmazdı :wink1:

Son düzenleme:
geçiniz.com
3 yıldır sro oynuyom kullanmadığım illegal pro kalmadı hiç bi charım soyulmadı
char soyulmalarının çoğuint cafelerden oyuna girme yüzünden oluyo bence cafedeki pc de olmayan virüs yok

Absence

Keylogger kullanmış adamım biliyorum (nasıl birşey diye once kendim deneyip sonra ona gore onlem alalım diye düşündüm yanlış anlaşılmasın)kendileri s.s alabiliyor siz giriş yaptığınızda
-Silkroad online oyununa asdfsf ıd ****** pw ile giriş yapıldı diyerekten mail gönderiyorlar.

kotakot demiş ki:
Keylogger kullanmış adamım biliyorum (nasıl birşey diye once kendim deneyip sonra ona gore onlem alalım diye düşündüm yanlış anlaşılmasın)kendileri s.s alabiliyor siz giriş yaptığınızda
-Silkroad online oyununa asdfsf ıd ****** pw ile giriş yapıldı diyerekten mail gönderiyorlar.
Bende kız arkadaşımdan emin olmak için kullanmıştım ayıptır söylemesi. :mrgreen: Kaliteli keyloggerlar ekran klavyesi kayıtlarını mailde ek olarak gönderebiliyor.O yüzden Ekran klavyeside artık tam bi güvenlik sağlamaz.

Loaderda bi zarar Yok arkadaşım . İddia ediyorum . Bu rumata fln çıktı onu denemiyorum ama bu ilk çıkan Var onu kullanıyorum . Güvenlik duvarım Herhangi bi çıkış olmadıını gösteriyo ve 2 sene oldu hala kullanıyorum arkadaşlarda dahil

ValkyRion demiş ki:
kotakot demiş ki:
Bende kız arkadaşımdan emin olmak için kullanmıştım ayıptır söylemesi. :mrgreen: Kaliteli keyloggerlar ekran klavyesi kayıtlarını mailde ek olarak gönderebiliyor.O yüzden Ekran klavyeside artık tam bi güvenlik sağlamaz.
Bi Benzerinide Ben yapmıstım xD Ücretli keylogger Vardı 3 ay once kullanmıstım adını söylemem : ))) sadece Fiyatı 34$ dı Bastıgı Bütün Tus Bilgileri Yaptıgı Bütün İşlemlerin YAzılı/Resimli Bilgileri Ekran Klavyesi İle basılmış Bütün Tusların Resimli/yazılı Bilgileri istediğim zaman aralıgında Bilgisyarımda Yada Mailimde Oluyordu xD

NOT: Kesinlikle Trojen Yada Keylogger değildir. Ama Kanımca zararlı Bir Üründür :)

''Golden Eye'' İsimli PRogramın Gelişmiş Versiyonu desek Dogru olur :D

birader elimden bir sürü 90 ff çar geçti sana yemin ederimki hepsini loaderle girdim hacklenecek bi carım olsaydı ilk onlar hacklenirdi ama hacklenmedi lütfen yanlış bilgi vermeyelim msn ye gelen belirli belirsiz her maili açarsanız tabi hacklenir suçuda loadere atarsınız ne kadar kolay demi bişeyi suçlamak :cry:

Yukarı Alt