Arkadaşlar ben loaderla 2 client açıyorum. İlkinde oyuna girior bi sorun olmuor. Fakat 2 .sinde şifre ve idi yazıorum kod gelior onuda yazıorum entera basdıgımda traffic yada oyunada girmior hep c10 werior. bu hatanın neden kaynaklandıgını bilen warmı acil cvplarınızı bekliyorm.

kardeş aynısı banada oluyor... Bende bunun çözümünü arıyorum...

kullandigin loader calismiyo olabilir
bi de ben gecenlerde su xp nin hizini artiran programlari deniyodum onu kullandim bazi dosyalari sildi gerksiz diye sonra 2 char acinca biri oyuna girdigi an digeri c10 veriyodu hep sistem geri yukleme yaptim duzeldi sende de biseyler silinmis olabilir sro yu sifirdan yukle dene ama once loader kesin calistigindan emin ol

loaderı kullanmak için içinde metin dosyası var onu açıp silkroadın olduğu yeri yazıyorsun C:/Program files/Silkroad gibi bunu doğru yazdıığına emin ol ayrıca loaderda orjinal client kullanmak gerek

ffearless demiş ki:
loaderı kullanmak için içinde metin dosyası var onu açıp silkroadın olduğu yeri yazıyorsun C:/Program files/Silkroad gibi bunu doğru yazdıığına emin ol ayrıca loaderda orjinal client kullanmak gerek
arkadas metin dosyasi kismini yapmis zaten yapmasa ilk char acilmazdi acilmayi birak oyuna giremezdi bi de orijinal client veya bot clienti ikisinde de calisiyo C10 hatasi bunlarla ilgili degil (bence)

Yukarı Alt