Server
Flora
Takımı
Galatasaray
:idea: :idea: !!! Özel Guild Alanları Açıyoruz !!! :idea: :idea:

extraloob.com ailesi olarak sizlerde silkroad oynuyorsanız ve bir serverda guildiniz varsa sizlere sitemizde özel guild alanları açıyoruz bunun için tek yapmanız gereken bana pm atmanız olacaktır gerisini bizler halledeceğiz.

Özel Guild Alanı :

-bir lider özel alanı yönetecek.
-özel bir renk tanımlanacak.
-sadece grup üyeleri bu bölümü kullanabilecek, başka kimse bölüme giremeyecek.

Kural:

a-Guild Özel Alanı isteyen kişiler lütfen guildın üyelerini gösteren bir ss koysunlar aksi halde kabul edilmeyecektir.
b-Her Guildın en az 10 tane üyesi forumda yer alacak.

Saygılarımızla,
exl2014-logo1.png

Son düzenleme:
öncelikle slmlar bnm bi guıuldim var hercules serverında adı _CRTiCaL_ ve renkte yeşil veya kırmızı olablir saygılarmla çok güzel fikir ayrıca bşrlr...

ID:_kahpehayat_
LvL:7x
Guıld:_CrTiCaL_
Buıld:pure STR glavie

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
beyler hemen guildları açmıyoruz dur bi noktayı belirteyeyim Wink

[AkDeNiZ] 5 Lvl Guıldım için özel bölüm istıyorum yakında forumda bulunan ve benım guıldımde olan arkadaşların ss lerını alıp koyucagım Exclamation
Önerdiğim Renk:[AkDeNiZ]

DnA

rank8
guildlerine özel alan isteyen arkadaşlar aktif olarak muhabbet edilmeyecekse bence açtırmayın Wink

mrb arklar bu hizmetten dolayı teşekkürler ederimm guildim ve kendi adıma

odin serverinde OdiN_KinG_TR isimli 5 lvl guildim var renk olarak mavi olabilir master benim LoRD_TuRKs lvl 72 glavier charım var EMEGE SAYGI ... extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
guild açılmasını isteyen üyeler oyun içerisinden " U " harfine basıp guild üyelerini gösteren bir ss koymak zorundalar ondan sonra gerekli işlemler yapılacaktır bilginize.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
guild üyeleri sitede yer almalılar ve ayrıca 3-5 günlük bir guild istemiyoruz u harfine basıp guild ss ini buraya koyarsanız güzel olur.

hocam buraya nasıl resim koyuyoduk ben unuttum ya pff bi yardımcı olsan benim guıld uyleride burdan

güzel düşünce tebrikler geçekleştirebilirseniz...
benimde bi önerim var :mrgreen: hiç bir guilde kaydı olmayanlara serbest dolaşım hakkı verilsin :mrgreen: :mrgreen: benim gibiler gariban kalıcak yoksa

Yukarı Alt