iBot Party Buf

Anlatım ;

1-Bu kısıma herhangi bir isim yazınız. İster karakterinizin ismi ister skill ismi vs.
2-Bu kısımda '...' gösterilen yere tıklayarak ibot.exe'nin konumunu belirtiniz ve 'Load iBot' deyiniz.Botunuz açılacaktır.
3-Buraya kullanacağımız skilleri yazıyor ve 'Use' tıklıyoruz.
4-Buraya ise Kullanacağımız buff skillerinin silah isimlerini yazıyor ve 'Use' tıklıyoruz.
5-Bu kısımı kullanacağımız skilleri kaç dakika aralığı ile basacağımızı ayarlıyoruz. Dakikayı ms'ye çevirmeye yardımcı olacak siteyi aşağıda belirttim.
6-Bu kısımda sadece partydeki kişilere buff vereceğimizi ayarlıyabiliyoruz.
7-Bu kısım sadece Healing Orbit ve Mana Orbit skilleri için geçerlidir.'On' tuşuna basıyoruz ve listbox'tan skilimizi seçiyoruz. Ne kadar sürede basacağımızı ms cinsinden yazıyoruz.
8-Bu kısımda ise programı kaydedebilir,durdurabilir ve başlatabiliriz.

1-Bu kısıma Buf basacağımız kişileri yazıyoruz.
2-'Skill 1 Use On' ayarlamış olduğumuz 1.Bufftır.Yanlarında bulunan C1,C2 ... yazmış olduğumuz karakterlerin isimleri.
Örneğin; Ben 1.Buffı Listedeki ilk 2 isme basacağım. C1,C2, işaretlemem gerekiyor.2.Buffı ise listedeki karakter isimlerinden son ikisine basacağım. C7,C8 işaretlemem gerekiyor.

iBot AutoBuffer v1.7a.rar

Download
iBot Auto Buffer
Download

Download
Alternatif iBot Auto Buffer
Download

Dakikayı ms'ye çevirmek için ;
:arrow: Tıklayınız.

Saygılarımızla,

eline sağlık, adamlar yapmış arkadaş ne diyeyim. Bu bot varken hala insanların paralı bot almasına anlam veremiyorum

bu pt buff ptogramının yanında warriora lure yaptırma gibi bi özellik varmı lure skilleriyle fln da vurucak bilen vaarmı ?

dogu262 demiş ki:
bu pt buff ptogramının yanında warriora lure yaptırma gibi bi özellik varmı lure skilleriyle fln da vurucak bilen vaarmı ?
Şuan onu öğreniyorum en kısa sürede onuda ekliyeceğim.

Tony Montana demiş ki:
Çooook teşekkürler :beer:
:muck:

NiNCaSu demiş ki:
Helal olsun.Yapacağım demiştin sonunda yaptın. :P
Sağolasın hacım. Sende yapacağım dedin yaptın daral:

indirmeye calısıyorum bu yazı geliyor You've reached your Free account limit. In order to be able to proceed downloading you need a Premium account. nedir bu ?

indirdim cok saol peki skillerin ismini inglizce mi yazıcak mesela ben tükçe giriyorum oyuna türkce yazsak olurmu

Yukarı Alt