@Too
Teşekkür ederim :wink1:
@LADRE
Nova armor set + snow + kb , Gerçekten zor oldu benim için :wink1:

Nova S/S var adamda, nuke atarak en fazla 16k vurdu. Vay anasını dedim izlerken makara: Harika video olmuş ellerine sağlık.

Video'daki başlangıç çok hoşuma gitti.
Nasıl yapıyorsunuz bunları anlamıyorum ben 1-2 deneme yaptım kendi çapımda hiç sizin gibi olmuyor öyle eklentiler yok bende.Acaba başka yerden yama' gbi birşeymi indiriyorsun?Eğer indiriyorsan bu konu altından yada Ö.M. dan bana iletirmisin?
Ps: Video + Pwp ler güzel olmuş. :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
giriş harici video çok kötü.

glavie neden saldırmamış vurmanı beklemiş 51k falan vurmuşsun herhalde ben olsaydım skill manyağı yapardım seni :P

extraloob demiş ki:
giriş harici video çok kötü.

glavie neden saldırmamış vurmanı beklemiş 51k falan vurmuşsun herhalde ben olsaydım skill manyağı yapardım seni :P
Glavie = düşük defans
Nova+11 =yüksek damage
Glavie = Kek :wink1:

ortalığı coşturmuşsun yine Marıo semerkand kapısının önünde o kadar artistlik yapanlardan biriydi onu indirmende süper olmuş ama mehmet abi(EarthSharker) kesmişsin onuda koymuşsun üzüldüm :P
PS:Yorumsuz 8)

Fahmlugat demiş ki:
ortalığı coşturmuşsun yine Marıo semerkand kapısının önünde o kadar artistlik yapanlardan biriydi onu indirmende süper olmuş ama mehmet abi(EarthSharker) kesmişsin onuda koymuşsun üzüldüm :P
Mehmet abi maverada değer verdigim 1-2 insandan birisi. Video ya bozulacagını sanmam :)

Damage açısından fena değil ama oyunculuğunu biraz daha geliştirmen gerekiyor ^^ ayrıca Axe skillerinde bulunan Axis Quiver skillinide açmanı tavsiye ederim daha fazla stun verebilmek için.
ps : Chineselere olabildiğince dull yedirmeye çalış. Knock down yaptığında +11 SON 2h ile Triple Swing ve Bash skilleriyle Dare Devil skillinden fazla damage vuracağına eminim :thumbsup:

Live2KiII demiş ki:
Fahmlugat demiş ki:
Mehmet abi maverada değer verdigim 1-2 insandan birisi. Video ya bozulacagını sanmam :)
o zaman sorun yok :beer: :santa:

ErdiDemiral demiş ki:
Damage açısından fena değil ama oyunculuğunu biraz daha geliştirmen gerekiyor ^^ ayrıca Axe skillerinde bulunan Axis Quiver skillinide açmanı tavsiye ederim daha fazla stun verebilmek için.
ps : Chineselere olabildiğince dull yedirmeye çalış. Knock down yaptığında +11 SON 2h ile Triple Swing ve Bash skilleriyle Dare Devil skillinden fazla damage vuracağına eminim :thumbsup:
Teşekkürler yorumun için
..
Warrior kısmındaki herşey max durumda .
Ama Axis max 10 lv stun yapıyor , Öyle ki Sprint assult bile ondan daha sık stun yapıyor :)
Dull olayı hikaye anında siliyorlar :wink1:

@extraloob
Snow açıkken sanada 35+17k vursunlarda o mp bitmesin :)
Mantıklı düşünelim biraz , adam 2 . yi vurma şansı bile bulamıyor :wink1:

Yukarı Alt