Xplosive

Bilgiliyim
Lise ilk gününde baya zorlanmıştım. Jilet gibi gömlek kolları kravat boğazımı sıkacak derecede yukarıda. Hocaların yanından geçerken başımı eğiyorum konuşurken kekeliyorum vs.
Şuan lise 3 öğrencisi olarak ilk günden gömlek dışarıda, ceketsiz kravat utanmasa göbeğine indiricek dedirticek derecede aşağıda gayet sorumsuzca okula gittim. :P
Ps: Lise ortamı çok güzeldir ama bu ortamı bu atmosferi yaşayabilene. ^^

lise 2 8) liseye 1. sınıfta dersler zor oluyo valla bi de oks rahatlığından dolayı karnemde ilk defa 3 oldu bu sene toparlicaz inş. istanbul da oturmuyorum ama üniversiteyi kesinlikle istanbul da okumak istiyorum fanatik gsliyimdir kombine alcam :mrgreen: liseye gelince
bence derslerine iyi çalış gerisini sonra düşün sonra pişman olma diğer işler 2. palnda kalmalıdır bence :thumbsup:

Gameworld

Bilgiliyim
Lise 3 olduk ilk başladığımda içimden ''nereye düştük ya'' demiştim ama artık lise keyfini alabiliyorum Lise 1 sıkıntılı geçebilir biraz ama az gayretle bu sıkıntıyı aşabilirsiniz...

Şahsen ben okuldaki lise 1 lere biraz yukardan bakıyorum abileri olduğumdan dolayı 8)

Bu arada kim demiş kızlar güzel burada kız mız yok :cry: Batıda olmadığımdan olabilir :thumbsup:

Mesela bir örnek :
Eğer okul değiştirdiysen benim gibi veya lise'ye geçtiysen ve bir kıza çıkma teklif etmek istiyorsan ama kabul etmemesinden korkuyorsan yapacağın olay şudur ;
İlk başta onun kankasını bulacaksın , ondan manitası olup olmadığını sorucaksın eğer yoksa operasyon başlar :
1)Kız face'de eklenir msn'si alınır.Msn'de yarın erken kalkmam gerekiyor beni çaldırarak uyandırır mısın ayaklarına kız'ın tel'i alınır.
2)1 Gün sonra nasılsın diye Tel'den konuşmalar başlar.Ama bu sırada kanka olalım olayına girersen herşey biter ona göre ^^
3)En son hamle olarak seni şu kadar zamandır izliyorum senden hoşlandım 1-2 gün benimle takılmak , gezmek ister misin?
Olay budur.Pro isen iş yatakta biter.Değilsen tecrübe kazanırsın :twisted:

Bunu yazdım ama daha bende yapamadım tam olarak.Okul değiştirdim.Kız'ı tanıyan yok.Benim hatta yok gitti tel. ^^

Ben 1 Hafta Önce başladım , hatunlar hariç herşey kötü.
Sosyalleşelim arkadaşlar,bizimde kız arkadaşımız olsun dimi :P

bizim okul meslek lisesi.okulda ki kız sayısı 15-20 erkek sayısı 900-1000 8O kurtarın beni :D

Yukarı Alt