1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Liselere de Vitamin desteği


 1. Josephine

  Josephine rank8

  Kayıt:
  15 Şubat 2009
  Mesajlar:
  5.760
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Sakarya

  [​IMG]

  Türk Telekom'un iştiraklerinden Sebit, ilköğretim öğrencilerinin ardından liseliler için de Vitamin ürününü pazara sundu. Liselilere üniversite sınavlarına hazırlanırken yardımcı olacak Vitamin Lise, İnternet Servis Sağlayıcı Firmalar (ISS) aracılığı ile kullanıcısıyla buluşuyor

  Eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması ve sayısal uçurumun kapatılması yönündeki çalışmalarda da bulunan Türk Telekom, daha önce ilköğretim öğrencileri için hazırlanan interaktif eğitim deset programı Vitamin'in Lise versiyonunu da satışa sundu.

  Türk Telekom iştiraklerinden Sebit tarafından üretilen Vitamin Lise, gençlerin ihtiyacını anlayan, anında yönlendiren, onlara kişisel bir öğrenme yolu sunan ve akıllı bir eğitim destek aracı olması ile dikkat çekiyor. İnternet üzerinden sağlanan bu hizmet, öğrencilere pratik ve hızlı bir öğrenme alanı sunuyor.

  Tamamı sesli ve görsel olan Vitamin Lise'de sorular ve çözümleri, tarama testleri, interaktif etkinlikler, canlandırmalar, tahtada çözülen örneklerin videoları, deneyler, soru/çözüm/konu arama özelliği ve konuları bir de skeç tarzında aktaran esprili bölümler yer alıyor. Vitamin Lise'de Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım ve Tarih derslerinin yanı sıra üstün Ses Tanıma Teknolojisi içeren ve bol pratik yaparak telaffuzun geliştirilmesini sağlayan İngilizce bölümü de bulunuyor.