1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Lise Öğrencilerine Yeni Vitamin Geliyor


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  smile adsl’in yeni katma değerli hizmeti “smile vitamin lise”, lise çağındaki gençlere internet üzerinden akıllı sisteme sahip alternatif bir öğrenme imkanı sunuyor.

  Matematikten İngilizce’ye, Fizik’ten Biyoloji’ye her konuda eğitime destek veren dersler ile smile adsl, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavları’na (LYS) hazırlıkta da bir numaralı yardımcı.

  smile adsl, smile vitamin ilköğretim paketinden sonra lise ve lise çağındaki gençlere internet üzerinden Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım, Tarih ve İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın öğretim programıyla uyumlu olan smile vitamin lise, liselilerin gerçek ihtiyaçlarını anlayarak bu doğrultuda özel bir öğrenme yolu sunuyor. Son derece pratik olan smile vitamin lise, gençleri okuldaki sınavlarına ve ÖSYS’ye hazırlıyor.

  smile vitamin lise paketine üye olan öğrenciler sesli ve canlandırmalı konu anlatımları, interaktif deneyler, sorular ve çözümleri, videolu çözümlü örnekler gibi birçok eşsiz içerikten faydalanabiliyor. Ders anlatımından sonra öğrenci, bilgisini tarama testleri ile sınayabiliyor, eksik olduğunu belirlediği konularda smile vitamin lise’de arama yapabiliyor. Akıllı bir öğretim programı olan smile vitamin lise, aranan soru ya da konuya bakarak öğrencinin temelde eksiklik yaşadığı kavramları saptıyor ve bu kavramlarla ilgili hızlı ve kolay konu anlatımlarını, çözümlü örneklere öğrencinin karşısına getiriyor.

  smile vitamin lise öğrenmeyi daha ilgi çekici hale getiriyor. Dersler arasında konularla ilgili skeçlerin ve esprilerin yer aldığı videolar öğrencilerin mola vermesi ve rahatlamasını sağlıyor. Böylece öğrenciler bir yandan eğlenirken bir yandan da öğreniyorlar.

  Tüm smile adsl aboneleri, aylık sadece 7 TL’ye ya da senelik 48 TL’ye smile vitamin lise hizmetinden faydalanabiliyor. Paket fiyatı birden çok çocuğu olan aileler için kullanıcı sayısı arttıkça azalıyor. smile vitamin lise, 2 kullanıcı için ayda sadece 13 TL’ye, 3 kullanıcı içinse ayda sadece 19 TL’ye satın alınabiliyor. Paketlerin yıllık fiyatıysa sırasıyla 84 TL ve 120 TL. smile adsl aboneleri, 0212 444 33 75 numaralı smile adsl Gülümseten Hat’tan veya http://www.smilevitamin.com adresinden smile vitamin liseye abone olabilecekler.