1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Lineage2 Online [ L2 ]


 1. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  Arkadaşlar oyunun adı Lineage2 dir.Kısaca L2 derler.Oyun tıpkı silkroad gibidir car açarsın kasarsın ama bunda kasmak acayip kolay oyunda minimum 1lvl maximum 78lvl dir.Benim bazı arkadaşlarım 3günde 78lvl oluyorlar.Yani o derece kolay kasmak.Oyunda bir sürü serwer vardır.Türk serweride vardır ama kesinlikle türk serwerinde oynamanızı tavsiye etmem çünkü player sayısı türk serwerlerinde yok denecek kadar az ve türk serwerleri nerdeyse her gün kapanıp açılırı daha doğrusu kapanır 1ay sonra falan anca açarlar o yüzden türklerin nerdeyse hepsi vicious serwerinde oynarlar.Bende o serwerde oynuyorum.Oyunda birçok player vardır vicious serwerinde.Oyunda lag yok ben hiç rastlamadım daha.Oyunda kale savaşlarıda vardır tıpkı srodaki gibi toplam sanırım 8kale vardır her hafta kale savaşı olur.Örneğin Goddard adlı kalenin bu cumartesi saat 20:00 da savaşı var.Diğer kalelerin savaş tarihi farklı olabilir.Yani hepsi aynı gün olacak diye birşey yok biri bugün biri yarın olabilir.

  Benle ve çoğu türk ve en kalabalık serwerde oynamak istiyorsanız http://l2vicious.com/ sitesinden üyelik alabilir ve oyunu indirebilirsiniz.

  Not : oyuna girerken silkroaddaki trafic gibi şeyler yoktur serwer istediği kadar kalabalık olsun yinede oyuna girersiniz

  Irklar :
  Arkadaşlar oyunda Dwarwes(Cüceler) , Elfler , Darkelfs , Human (insanlar) ve orc olarak 5çeşit ırk vardır.

  - Resim Silinmiş.

  Oyunda lvl 20 de bi class lvl 40da bi class ve lvl 76da bi class seçersiniz.

  Oyun için ön Bilgiler
  Bu oyunda 2 çeşit savaşçı var. biri Mage dediğimiz büyücüler, diğeri de Fighter dediğimiz fiziksel savaşçılar. Hangisini seçeceğinizi Login ekranında CREATE yaparken belirliyorsunuz.

  CREATE ekranında bunlardan birinin MAGE veya Fighter ını seçiyorsunuz. Sakın hangisini seçmeliyim diye sormayın! Forumda bu konu ie ilgili birkaç Başlık var zaten. Her sınıfın en az bir tane başka sınıfa karşı yenik düştüğü noktalar vardır. Foruma gidin ordan büyülerini, skillerini araştırıp kendinize bir strateji geliştirip dalın oyuna.

  Tabi siteye kayıt nasıl yapılır hesap nasıl alınır ile ilgili kısmı geçiyorum.

  Karakterimizi seçtik ve daldık oyuna. Hangi türü seçtiyseniz ona bağlı köyde başlarsınız oyuna. Oynamayı seçtiğiniz Server a bağlı olarak oyuna nelerle başlayacağınız değişiklik gösterir. Nelere sahip olduğunuzu görmek için çantanıza(inventory) bi bakalım. Bunun için ekranın sağ alt köşesindeki çantaya tıklayın ya da TAB veya ALT+V tuş kombinasyonlarını kullanabilirsiniz. Orada bulunan eşyalara sağ tıklayarak veya sol tuşla çift tıklayarak kıyafet ise giyebilir; silah ise elinize alabilirsiniz.

  Kısayollar:
  ALT + T : Karakterin tüm özellikleri
  ALT + V : Çanta(inventory)
  ALT + C : Hareketler ve Olaylar

  Ekranın Altında ya da sağında bir kısayol menü çubuğu olması lazım. Eğer ekranımda hiçbir menü görünmüyor diyorsanız :
  ALT + X , Options , Game Sekmesi, Interface karşısındaki Initialize Button una basınca tüm kısayol menüleri ekrana gelecektir.

  Çantanızdaki herhangi bir nesne, ALT + C menüsündeki herşeyi ve özellikle ileride eliniz ayağınız olacak olan skillerinizi (ALT + K : Aktif) buraya sürükleyip bırakarak kısayollar oluşturabilirsiniz. Bu kısayollara mouse ile tıklayabileceğiniz gibi örneğin 1 nolu kutudaysa F1 e basarak kullanabilirsiniz. Oyunda sadece F1 den F12 ye kadar kullanabileceğiniz 1 menü yok tabii ki. ALT + F(1-12) tuşlarını kullanarak diğer kısayol menülerini aktif hale getirebilirsiniz.

  ALT + C yapın ve başlangıç için Pick Up ve Attack seçeneklerini menünüze ekleyin.

  Eğer karakteriniz Mage ise ALT+K ya basarak Aktif sekmesinde Server size başlangıç için saldırı büyüleri vermişse onları da kısayol menünüze ekleyin.

  Şimdi sıra geldi LEVEL atlamaya. Her Level atladığınızda karakteriniz daha da güçlenir ki bu değişimi ALT+T ekranından gözlemleyebilirsiniz. Kısaltma olarak oyunda da kullanıldığı gibi artık LEVEL yerine lvl kullanacağım. Bulunduğunuz köyün dışına çıkın ve Bearded Keltir başta olmak üzere daha sonra Elder Kelter, Goblin vs avlamaya başlayın. Skillerin açılması Server a göre değiştiğinden siz bi lvl10 olana kadar böyle avlanın ve fazla açılmayın.

  Bu arada bir iki nokta : EXP = experience yani deneyim. Her lvl için exp %0 dan başlar ve %100 olunca 1 lvl atlarsınız. Her yaratığı öldürdüğünüzde ise yaratığın lvl ine göre belli bir XP ve SP puanı alırsınız. burada XP = EXP'tir ve % olarak sol üst köşedeki bar a eklenir.

  SP'yi açıklamak gerekirse; lvl 10 olmuştuk ya, şimdi köye dönüyoruz ve gidiyoruz doğru MASTER'ların yanına. Tabii Eğer Fighter sak MASTER a; Mage isek MAGISTER a. Bunlar nerde? C3 veya C4 oynuyorsanız Haritanızı açtığınızda haritada bu yerler görünür. Mesela HUMAN olarak oynuyorsanız ve fighter sanız haritada FIGHTER GUILD e, Mage seniz MAGIC GUILD e veya Temple a gidin. orada Master ya da Magister ınızı bulun. Onlara tıklayıp açılan menüden Learn Skill i seçin. Karşınıza bir sürü skill çıkacaktır. Skill den kasıt; saldırı büyüleri, iyileştirici büyüler, fiziksel saldırılar vs.dir. Her bir skill in karşısında ona sahip olaqbilmek için ne kadar SP niz olması gerektiği yazar. İşte SP bu skilleri almak için gerekli ücrettir diyebiliriz. Hangilerini öncelikli alacağınızı seçmek için skill e tıklayın ve İngilizce'nizi kullanarak ne işe yaradığını öğrenebilirsiniz. Bir uyarı : skill in POWER değeri ne kadar büyükse zarar vermesi veya tutma olasılığı o kadar büyüktür.Ama ben bu skill açma işlemini yapmıyorum çünkü benim oynadığım serwerde skiller otomatik olarak kendiliğinden açılıyor yani vicious serwerinde

  Eweeet, aldık yeni skilleri ve kısayol çubuğumuza da ekledik ve tekrar çıktık köy dışına. Biraz daha uzaklaştık ve daha güçlü yaratıkları yeni skillerimizi kullanarak darmadağın ettik . lvl 15 olduk, döndük köye ve yine gidip yeni skilleri aldık ve kısayola koyduk. E tabii o oyuna başladığımız silahı değiştirmek için geç bile kaldık. Bunu yapmak için bir Weapon Shop a gidiyoruz tabii ki köydeyken haritayı açıp yerini bularak.

  HARİTAM YOK!?!?!?
  Bazı serverlarda harita default olarak başlangıçta çantanızdadır. Eğer yoksa oyuna ilk başladığınızda etrafınızda birkaç tane NPC vardır. NPC=None Player Controlled idi yanlış bilmiyorsam yani Bunlar bilgisayarın kontrol ettiği Satıcı, görev verici, görev yönlendirici gibi elemanların tümüne verilen isim. İşte bunlardan birine gidip Quest (görev) alıyorsunuz. Hangisi mi? Ekranın sağ üst köşede bir pusula var ve siz orta noktasınız. Gideceğiniz adam ise büyük bir ihtimalle yeşil nokta olarak orda gösterilmektedir. Bu adam size, yanlış hatırlamıyorsam 4 tane Bearded Keltir Fang getirmenizi söyleyecek. Siz de "Ben zaten onları biçmeye gidiyordum" diyip gidip dışarıda BEARDED KELTIR keseceksiniz. Genelde hepsinden FANG düşebilir ama düşmeyebilir de. Her düştüğünde ekranın sağ altındaki CHAT penceresinde (genelde)SARI renkli yazıyla YOU HAVE EARNED 1 FANG gibi bir yazı yazar. Toplam Kaç tane toplamış olduğunuzu Çantayı açıp Quest sekmesine tıklayarak görebilirsiniz. 4 tane olunca gidip o görevi aldığınız elemana QUEST diyip bu nesneleri teslim ediyorsunuz. O da size bir miktar EXP ve harita veriyor. Belli bir süre tecrübe kazandıktan sonra yeni karakterlerle oyuna başladığınızda eğer High RATE SERVER da oynuyorsanız bence hiç bunla vakit kaybetmeyin ve ve köye skill almaya gittiğinizde bir Magic Shoptan bi tane Map alın .

  Ewet en son silah alıyorduk... Silah seçimine gelince; Weapon Shop'ta Trader a tıkladığınızda türünüze göre Magic Weapons ya da Fighter Weapons i seçin. Burda yeni bi kavramı anlatmak zorundayım. GRADE(derece) muhabbeti. 0-19.lvl NO GRADE dir. bu durumda alıp verimli bir şekilde kullanabileceğiniz ARMOR(KIYAFET), WEPAON(silah) ve JEWELS(Takılar) NO GRADE olmaıdır. Param var deyip D grade bir silah alırsanız, karakterinizin hareket edişinde baya bi ağırlaşma olacaktır. Alabiliyorsanız NO GRADE in en iyi silahını alın. ÇANTANIZI AÇIP alaha bir kere sol tıklayın ve açılan özellikler tablosundaki ifadelere bakın:

  P.Atk = Power Attack = Genelde Fighterlar için önemlidir; Fiziksel Vuruşlardaki silahın gücünü gösterir.
  M.Atk = Magic Attack = Büyücülerin Dikkat edeceği değerdir.
  Consumed SoulShot = Harcanan SoulShot
  Consumed SpiritShot = Harcanan SpiritShot

  SoulShot (SS) ve Blessed SpiritShot (BSS) nedir?
  SpiritShot gereksiz birşey o yüzden başlıkta onu kullanmadım. Fiziksel saldırı yapacaklar yani bilhassa fighterlar SS kullanacaklar. SS elinizdeki silahın P.Atk. Değerini x2 yapıyor. Büyücülerin büyü yapma hızını geçici olarak arttırıp ve silahın M.atk ını Spiritshot x1.5 ve Blessed Spiritshot ise x2 yapıyor. bu yüzden spiritshot kullanmanıza gerek yok. Fighter lar SS, Büyücüler BSS kullanın. Tabii No grade olduğumuz ve yine NO GRADE silah kullandığımız için NO GRADE SS veya BSS alacağız. Bunu kesinlikle kısayol menümüze eklememiz gerekmektedir! ÇÜNKÜ; her büyüden önce veya her vuruştan önce buna tıklamamız gerekmektedir! C4 server larda bir yenilik olarak mouse ile sağ tıklandığında otomatiğe bağlanmaktadır. C3 ve öncesinde ise birazcık parmak kası yapacaksınız .

  işte Consumed SS veya BSS silahın her tıklamada ne kadar SS veya BSS harcayacağı belirtilmektedir.

  Artık köyde takılmanın bi anlamı yok. Köyde GK(GateKeeper) yı ,Teleporter da diyebilirsiniz, bulun ve ordan Ruins Of Despair e gidin. Orda Dadanın yaratıklara fazla derine dalmadan. Büyücü ve Okçulara Zombileri şiddetle tavsiye ederim. IMP lere fazla yaklaşmamanızı tavsiye ederim. Çünkü onlar lvl21 ve agressive yani belli bir mesafeye yaklaştığınızda onlar dalıyor; sizin dalmanızı beklemiyorlar. Burda SS/BSS kullanarak lvl atlayın. lvl20 olunca doğru köye. En yakın köy Gludio Castle Town. Oraya kadar koşmak size sıkıcı gelebilir. Ayrıca gereksizdir de çünkü RAM lerinizi şişirecektir o kadar Texture ı hafızaya almak. Bunun yerine köydeyken Magic Shoptan 5-10 tane SCROLL OF ESCAPE ALIN ve çantanızı açıp ona sağ tıklayarak köye ışınlanın. Oldu da unuttunuz. Birinden isteyin veya satın alın. Ya da birine gidip sizi öldürmesini rica edin; çünkü ölünce en yakın köyde oyuna tekrar başlıyorsunuz. Bu arada Möööhim bi uyarı: Öldüğünüzde %2 ile %8 arası EXP kaybedersiniz. Daha yeni lvl 20 olmuştuk ve eğer EXP değeriniz %4 veya aşağısı ise, birine kendinizi öldürttüğünüzde %6 EXP kaybettiğinizi düşünelim. Bu durumda %4-%6 =%-2 olamayacağından 1 lvl düşecek ve %98 olacaksınız hehe. Yani tamamen boşa kürek salladık :lol:. Bu yüzden kendinizi öldürtecekseniz en az bi %10 EXP iniz olsun.

  Ewet köye geldik, lvl 20 yiz. Şimdi 1. CLASS ımızı seçme zamanı. Diyelim DARK ELF Fighter ız. şimdi önümüzde 2 yol var. Ya ASASSIN ya da PALUS KNIGHT olacağız demektir. Diyelim Human Mystic (Mage) iz; Human Wizard mı olacağız yoksa Cleric mi? işte bunlara karar verme zamanı. Ne olacağınızı siteleri araştırarak veya tecrübeli oyunculardan danışabilirsiniz.

  NASIL OLCAK BU İŞ?
  Bunun için Gludio da genellikle skill aldığınız yerdeki en baba MASTER a gidip 1st profession Change yazılı yeri tıklıyorsunuz. Change Profession to [Ne olmak istiyorsanız o seçenek] e tıklıyorsunuz. Sizden ona bir nesne getirmenizi istiyor. O nesnenin ismini alın. Eğer oynadığınız Server da bu nesneler satılıyorsa ki lvl20 QUEST ITEMS diye geçer, gidin hemen satın alın. Yok eğer satılmıyorsa Umarım Human Wizard seçmediniz.

  Ne diyorduk, ewet eğer satılmıyorsa CHANGE... dediğinizde karşınıza çıkan metinde size görev verecek olan kişiyi öğrenebilirsiniz. Gidip o kişiyi bulup Quest dediğinizde görevler başlayacak ve sonunda size bu gerekli nesneyi verecektir. Siz de onu MASTER a götürüp ilk CLASS ınızı belirlemiş olacaksınız. Bu görevi yapıp 1st PROF. unuzu belirlemediğiniz taktirde yeni Skiller öğrenemezsiniz! "Şimdi git 40 olunca gel" gibi bi mesajla karşılaşırsınız .

  ARTIK D GRADE OLDUK!!! Şimdi gidin ve kendinizi baştan aşağı D GRADE ARMOR, silah vs ile donatın. Yeni skillerinizi alın. lvl 30 olana kadar Ruins Of Despair'de kasmaya devam. Sonra Execution Ground a geçin. 40 a kadar da burda kasın ya da 40 a yaklaşyıkça Death Pass e gitmeyi de seçebilirsiniz. Sonra Bu arada, SS/BSS leri de D grade almayı unutmayın. Daha da önemlisi 20 ile 40 arasında her 4 lvl de bir yeni skill leri almayı unutmayın.

  lvl 40 olunca artık C GRADE oluyoruz ve 2. CLASS belirleme işi gündeme geliyor. Bu sefer 3 nesne istenecek. Bu iş için Giran'daki Master lara gidiyorsunuz. Aynı yöntemle yapıldığı için tekrarlamayacağım. Şimdi de 2. ve son olarak CLASS seçiyoruz. Bundan sonra seçtiğiniz ne ise o olarak kalacaksınız.

  Artık baya bi tecrübe sahibisiniz. lvl 52 olunca B, lvl 61 olunca A GRADE olacaksınız. lvl 67 'de (bazı serverlarda 75) S grade olacaksınız ki daha üstü zaten yok. lvl 72 de çok iyi skiller geliyor yani iş bitirici. lvl 74 te ise skiller son buluyor. Oyunun limiti lvl78. Yalnız C4 serverlarda veya C3-C4 karıştırılmış Serverlarda Sub Class olayı gündeme geliyor. Yani lvl 75 olunca kendinize yeni bir dal seçip onun skillerini de almaya kasabiliyorsunuz.


  Yeni başlayacaklar için faydalı bir Yazı olduğuna inanıyorum. Herkese Kolay Gelsin ve Başarılar...

  Konuda bahsetmeyi unuttuğum birşeyi ekleme ihtiyacı hissettim :
  Forumdan veya herhangi bir şekilde tanıştığımız biriyle oyunda buluşmak istiyoruz. Oyundaki nick ini de biliyoruz ama onunla nasıl haberleşeceğiz? Mesela Arkadaşımızın Adı BlondesForEver olsun.
  Sol alt köşedeki Chat penceresine :
  "blondesforever Merhaba
  yazmamız gerekir. Eğer kişi oyunda ise yazdığımız yazı Koyu Pembe renkte görünecektir. Eğer kişi oyunda değilse veya yanlış yazmışsak "Target not found" diye mat gri renkli bir uyarı yazısı yazacaktır.

  Eğer bir ortamda(herhangi bir kasaba veya savaş alanı olabilir) herkese sesimizi duyurmak istersek metnimizin başına ünlem koymamız yeterli olacaktır. Bu mesaj herkeste Koyu Turuncu renkte görülecektir. Yalnız uyarayım; bu mesajı oyundaki herkes okumayacaktır. Sadece belli bir mesafeye kadar olan oyuncularca duyulacaktır. Bu hitabı genellikle birşeyler satmak veya Satın almak istediğimizde kullanırız :
  !Want To Buy DUSK STUFF
  gibi.
  Yazacağınız metne @ işareti ile başlarsanız bağlı olduğunuz klana, # ile başlarsanız o anda içinde olduğunuz party e mesaj atarsınız. Haricindekiler okuyamaz. Ya da Chat penceresindeki Sekmeler ile de bu işleri halledebilirsiniz.

  Bu arada sıkça kullanılan bazı kısaltmalardan da bahsetmek istiyorum :
  WTB : Willing/Want To Buy ... : Satın almak istiyorum
  WTS : WT Sell ... : Satmak istiyorum
  lvl : Level
  w8 : (W eight=wait) bekle
  brb : (Be Right Back) hemen döneceğim
  afk : (Away From Keyboard) Bilgisayar başında değilim
  lol : (:lolmuch: Out Loudly) Kakaha atıyor
  pls : (Please) Lütfen
  ppl : (PeoPLe) insanlar

  k : kilo = 1000 Örneğin : 100k = 100.000
  kk : kilo X kilo gibi düşünülebilir yani milyon (genelde böyle kullanılıyor ama sadece "m" de kullanıldığı da oluyor.)
  Örneğin 10m = 10kk = 10.000.000


  Kendi carımdan ss ler koyacaktım ama upload olmuyor upload eder etmez koyacağım.
  Herkesi beklerim eğer gelirseniz bir clan açarım ve birer birer kaleleri fet etmeye başlarız Cool

   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  İşte yavaş yavaş upload oluyor ss ler işte 4gün önceki siege wardan yani kale savaşından bir ss Razz

  neden benim carım gözükmüyor derseniz çünkü kamerayı geriye çekmiştim herkesi almak için yoksa tıpkı srodaki gibi yakındanda oynayabiliriz.

  - Resim Silinmiş.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 3. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  İşte benim carımdan bir ss Surprised

  - Resim Silinmiş.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 4. Akuji

  Akuji rank8

  Kayıt:
  8 Nisan 2007
  Mesajlar:
  412
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  güzele benziyor denemek lazım...

  bilgi için teşekkürler..!
   
 5. Dexter

  Dexter Tanınıyorum

  Kayıt:
  20 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  433
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  bişi sorcam bu parasız server dimi yani oyunu yükledikten sonra update yapıp oyuna girebiliyormuyuz yoksa başka işlemlerde yapıcakmıyız ??
   
 6. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  Bunda son ss

  - Resim Silinmiş.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 7. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  Yok kardeşim hiçbir ücret ödemiyorsun yani ücretsiz ve ayrıca update yapmana gerek yok update programı var ona hiç dokunmayın update olmuyor zaten direk clientten girin siz
   
 8. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  Ama şunu söylemeyi unuttum oyunun inmesi baya bi uzun sürüyor 9 saat falan sürebilir 3gb oyunun boyutu :lolmuch:
   
 9. Akuji

  Akuji rank8

  Kayıt:
  8 Nisan 2007
  Mesajlar:
  412
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  evet oyun baya ağır Confused
  3gb Shocked
   
 10. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  sabit yaparsanız sevinirim Razz
   
 11. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  hadi ya hiç indiren yok mu ben 75lvl oldum bile :lol:
   
 12. BlackLighT

  BlackLighT rank8

  Kayıt:
  17 Mart 2007
  Mesajlar:
  1.851
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Status:GhosT

  oyunun full 8 gb diye biliyorum en iyisi orjinal serverında oynamak extraokk
  senin oynadığın funy serverdır Wink
  http://www.lineage2.com/ orjinal sitesi bide yeni ırk kamael gelmiş süpper oyun herkeze tavsiye ederim.. ( kota sanırlı oldugundan dvd sürücüde bosuk oldugundan yükleyemiom Sad )
   
 13. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  evet kardeş haklısın ama orjinal serwerinde oynamak paralı Neutral
   
 14. BlackLighT

  BlackLighT rank8

  Kayıt:
  17 Mart 2007
  Mesajlar:
  1.851
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Status:GhosT

  paralımı bilmiyordum yaw eminmisin ? Sad
   
 15. Dexter

  Dexter Tanınıyorum

  Kayıt:
  20 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  433
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  guild varmı ya alırsınız bnide
   
 16. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  evet paralı o yüzden bende bu serwerdeyim ve ayrıca şuan guild yok 6-7 kişi extraloobdan oynayan çıkarsa bi guild kuracağım oyunda soru sormak isterseniz Pm = xxxLURTZxxx
  NoT = Pm atarken başına " işareti koymalısınız yani "xxxLURTZxxx yazın... Arrow
   
 17. Dexter

  Dexter Tanınıyorum

  Kayıt:
  20 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  433
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  peki hiç türk varmı ve zekli mi bn indiriom da daha %83 mirror 1
   
 18. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  zaten türklerin en çok olduğu serwer burası türk serwerlerinden bile daha çok türk var türk serwerleri 10-15 kişi anca var hiç zevki çıkmıyo o serwerde burda acayip zevkli gerçekten extrabeer
   
 19. Dexter

  Dexter Tanınıyorum

  Kayıt:
  20 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  433
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  sn necisin :lol:
   
 20. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  orc>>>>destroyer>>>>titan Cool yani bi nevi blader Wink