Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Transfer olduğu günden bu yana Galatasaray’a problem yaratan Cassio Lincoln’ün son disiplinsizliği yönetimi bir hayli kızdırdı.

Sezon açılışına katılmayan Brezilyalı yıldıza ağır bir ceza kesmeye hazırlanan sarı-kırmızılı yönetim, idmanlara çıkmayan Lincoln için noter tespiti yaparken, Türkiye’de yaşadığı eve de tebligat gönderdi.

Yıldız oyuncu üç gün içinde buna cevap vermediği takdirde, Galatasaray Kulübü elini bir hayli güçlendirmiş olacak. Bu oyuncu ile ileride davalık olunması halinde resmi belgelerle haklılığını ispatlayacak olan sarı-kırmızılı yönetim, Lincoln’ü köşeye sıkıştıracak.

Haber alınamıyor
Yeni sezon hazırlıklarının İstanbul bölümüne gelmeyen ve kendisinden hiçbir haber alınamayan Lincoln’ün, bugün başlayacak. Hollanda kampına katılıp katılmayacağı da henüz belli olmayan Brezilyalı oyuncunun gözden çıkarıldığı, yönetimin en az zararla Lincoln’den kurtulmanın hesaplarını yaptığı bildirildi.

Hollanda’ya gidiyorlar
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, yurt dışı kamp çalışmaları için bugün Hollanda’ya gidecek. Sarı-kırmızılı ekip, ilk hazırlık karşılaşmasını 1 Temmuz Çarşamba günü Almanya NRW ligi takımlarından 1. FC Kleve GbR ile Kleve şehrindeki Volksbank Arena’da yapacak. Bu arada izinli olan Harry Kewell, 1 Temmuz’da İstanbul’a gelerek, sağlık kontrollerinden geçtikten sonra kampa katılacak.

Hazırlıklara milli takımda bulundukları için geç başlayan futbolcular dün laktat testinden geçirilirken, diğer oyuncular dinlendirildi. Bu arada genç oyuncu Semih Kaya ameliyat oldu.

Sarı-kırmızılı takımın önceki akşam basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanında sakatlandığı belirtilen Semih Kaya ile ilgili, ancak operasyon geçirmesinin ardından bilgilendirme yapılırken, genç oyuncunun Bakırköy Acıbadem Hastanesi’nde, Op. Dr. Sarper Çetinkaya tarafından ameliyat edildiği bildirildi.

Yapılan açıklamada, “Sağ diz artroskopik iç menisküs ameliyatı geçiren ve ön çapraz bağ kısmi yırtığına takviye yapılan Semih Kaya’nın durumu iyi olup, hafta sonunu hastanede geçirecektir” denildi.

Kod:
Olacak iş değil,büyük bir kulüpsen böyle disiplinsiz adamları daha ilk baştan göndereceksin.Ben size olacakları söylüyeyim 10 gün sonra geri gelir özür diler,çok iyi hissediyorum falan der.Gs yönetimide kabul eder.
:twisted:

Adnan Polat ' ın yerinde olsam 2m euroda verseler direk satarım bu adamı.Kamp başlayalı kaç gün oldu daha gelmemiş.Gelince hangi mazereti uyduracak acaba... :sfff:

Yukarı Alt