Cimbom'un karşısına son olarak işte bu teklifle çıkan Lincoln resti gördü...
Sarı-Kırmızılı yönetim, sambacıya menajeriyle “Florya’dan içeriye adım atamazsın” haberi gönderdi.

-‘GALATASARAY’DA MUTLUYUM’-

G.Saray, Lincoln kabusundan kurtulmak için FIFA’nın görüşeceği davayı bekliyor. Ancak önceki gün büyük bir pişkinlik yaparak Sarı-Kırmızılı kulüpten oynamadığı sezonun parasını talep eden Brezilyalı yıldızın, şimdi de menajeri aracılığıyla yöneticileri şoke eden bir istekte daha bulunduğu ortaya çıktı. Brezilya’dan haber göndererek
“Galatasaray’da mutluydum. İsterseniz geri dönebilirim” diyen Lincoln’un bu isteği, “Florya’ya bir daha adımını atamaz” diyerek geri çevrildi.

-‘KAMPA ALINMADIM’ İNADI-

2 yıl için 5 milyon euroluk daha alacağı olduğunun altını çizen ve bu konuda hakkını FIFA’da arayan Lincoln’ün, yazılı olarak da bildirdiği bu isteği ile taktik geliştirdiği, FIFA nezdinde de kendisini haklı çıkarmaya çalıştığı öğrenildi. Daha önce FIFA’ya sunduğu dilekçede Almanya’daki kampa gitmesine rağmen alınmadığını öne süren Lincoln’ün bu iddiası, Galatasaray yönetimi tarafından yalanlanmıştı. Bu arada, FIFA’ya taşınan bu olayın neticelenmesinin 4-5 aylık bir süreyi bulabileceği ifade ediliyor.

KAYNAK : http://www.htspor.com/spor-haber/178...i-doneyim.aspx
Alan kim :P

Yukarı Alt