SoFTWaR€ demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
Çok saol ark indirdim kurdum süper çalışıyo sayende downlanda geri donebildik
Bu Arralar Lime Wire Kullanmanızı Tavsiye Etmem Polis Geçen Gün Bu Program Sayesinde 150küsür Kişi Gözaltına Almıs Korsan Müzik İnDirmekten....
HEheehe org indiren yokki daha çok goz altına alırlar sonra geri salırlar

Bu programda Kesin ve kesin olarak soyluyorum...Büyük bir virüs potansıyelı bulunmaktadır..Bunu virüs tarama sonuclarıyla yansıtmam mumkun dııl cunku resmı ozel bır program fakat sunu bılmıyorsunuzkı paylasım desteklı programlar keylogger trojan ıcerıgı tasıyor...çok ciddiyim arkdsa tskkur edıyorum ama bu program kesınlıkle tek basına bır vırus...

SoFTWaR€ demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
Çok saol ark indirdim kurdum süper çalışıyo sayende downlanda geri donebildik
Bu Arralar Lime Wire Kullanmanızı Tavsiye Etmem Polis Geçen Gün Bu Program Sayesinde 150küsür Kişi Gözaltına Almıs Korsan Müzik İnDirmekten....
hacım polısler once hırsızları katıllerı yakalsınlar onlara gereklı cezai işlemi uygulasınlar ondan sonra bıze gelıp nıe korsan muzık ındırıyonuz desınler oke ulkede bınlerce hırszı dolandırıcı varken ıkı tane sarkı ındırdım dıe kımse benı suclayamaz.....

jofilp demiş ki:
Bu programda Kesin ve kesin olarak soyluyorum...Büyük bir virüs potansıyelı bulunmaktadır..Bunu virüs tarama sonuclarıyla yansıtmam mumkun dııl cunku resmı ozel bır program fakat sunu bılmıyorsunuzkı paylasım desteklı programlar keylogger trojan ıcerıgı tasıyor...çok ciddiyim arkdsa tskkur edıyorum ama bu program kesınlıkle tek basına bır vırus...
evet doğru hacım zaten programı kurduktan sonra yukarıda kilit işareti çıkıyo sadece bizim onay verdigimiz parcaları indirin diye bi açıklama ing. o zmnda nadiren 1 2 parcaa indirebiliyosun yani adamlar başta uyarı sonrası kullanıcıya kalmış

addIcFb

Aileden
bilidğime göre bunu blmeyen yoktu Rolling Eyes
ama güzel paylaşım

Yukarı Alt