Karakter yapılandırmlarında Duzgun Bir açıklama Bulamadım burada Daha hızlı cevap alacagımı düşündüğm için buraya açıyım dedim Konuyu kusura bakmayın ...

Fazla Uzatmadan konuya giriyim.

Şimdi Roc plus Tan sonra Silkroad Online yenı bir charla Donucem . Çok dusundum Nasıl bi char açıyım diye Wiz dusundum önce ama Yemedı aslında Yapamam diye dusundum ve en sonunda değişik bir Chine Yapılandırma yapıyım dedim ve arastırmalar sonucunda

Fiire-Lighthing-Cold Full İnt yapılandırmasında karar kıldım.

Şimdi Gelelim Sorularıma ^^

*Sizce Charın Elıne Sword-Shıled mı Yoksa Spear Mı alıyım ???
*Üstüne Armor mu Protector mu Giydireyim Yoksa Armor Pro Karısık Mı oLsun ???
*Premuım silver + 52 Level'a kadar Taxi Geri kalanı Gunde 7 8 saat Botta oalcak şekilde 28 gunde Kaç level oLabilirim???
*Bu Rock Plus ne zaman Gelicek ???

Şimdiden Cevaplarınız ve Önermeleriniz için teşekkür Ederim...

1)Sen kararını silah skilleriyle yapmamış o yüzden senin yolundan gidersen sword-shield->Shieldin block olayından yararlanırsın spear yaptığında ise herhangi bir silah skilli açmıyacağından atack kesici skillin olmaz buda senin pwp de yenilmeni sağlayabilir

2)Protector giy iyi bir set yaparsan protectorü tercih ederim çünkü snow shield var psy atack yetebilir bitince tabiki atack skillin olmadığından ölebilirsin vede mag atacklara karşı biraz daha üstünlük sağlarsın

Ps:Bana göre sword veya spear skilleri senin işine yarar gliave charımla kendimden 5 6 lw yüksek sword skilleri açık olmayan intçiyi snowu bitince öldürmüştüm

hımm guzel soru 96 lık carımın durumunu acıklayım sana :::::D

fire col light kullanıcaksan (like me ) snow daima max olacak ve fire ın phy artıran skilleri 0 kalcak bunu bilesin

nukerlerin daima super olcak kimse sana dokunamıcak

bicheon shield alcan zaten phy vurmuon azcık daha dusuk vurcan ama efansın shielddan doalyı artcak

br 17 artı shield la gezcen kocum

pwp de bow dagger warrior gordun return cekcen

Saygılar benim hasta oldugum cok guzel bir yapılandırma ama pwp dusnuosan delete et carını hacım ama super kasılır ve 120 de rakipsiz olursun tabii once 100 olursan :D

TrowZeeN

Öğretiyorum
1) ikiside kasanda olsun yerine göre ikisinide kullanıcaksın.
2) herzaman pro giy
3)76-80 olursun

not: şunu eklememde yarar var. bu yapılandırma oyunun en cok sp isteyen yapılandırmasıdır. ong farmsız baslayım felan deme yoksa ilerde 3 ay farm yaparsın

Yukarı Alt