1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Lian-Li, Türkiye pazarında atağa hazırlanıyor


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.461
  Beğenilen Mesajlar:
  364
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Lian-Li, Türkiye pazarında atağa hazırlanıyor


  [​IMG]


  Kasa dünyasının en prestijli markalarından Lian-Li, ilk kez Türkçe bir basın bülteni yayınlayarak, Türkiye pazarı için giriştikleri hazırlık ve projeleri duyurdu. Firma, önümüzdeki aylarda Türkiye pazarında önemli bir isim olmaya hazırlanıyor.

  Ürünleri aslında bir kaç yıldır ülkemizde bulunan ve yüksek kaliteli donanımlara meraklı kullanıcılar için tanıdık bir marka olan Lian-Li, şimdi yeni duyurdukları bir dağıtıcıyla pazarda daha güçlü yer almak hazırlığında. Firma, yeni dağıtıcı olarak yine tanıdık bir isim olan Dijital Trend firmasını atadıklarını duyuruyor. Firmanın yaptığı açıklamalara göre, artık Lian-Li ürünleri Türkiye pazarında hem daha kolay bulunacak, hem de en yeni modeller dahil olmak üzere Lian-Li ürün yelpazesi geniş şekilde temsil edilecek. Üstelik, ürünlerin daha adetli ithal edilmeleri sonucunda fiyat olarak da eskisine göre daha cazip olacaklarının altı çizilmekte.

  Tüm kasa modellerini aluminyumdan üreten Lian-Li, genelde sade ve düz çizgileri olan, yüksek kaliteli kasalarıyla tanınan bir firma. Firma, Çin'in ucuz üretim olanaklarına karşın halen Tayvan'da kasa üretimi yapan tek firma olduklarını önemle hatırlatmakta.

  Önümüzdeki haftalarda Türkiye'de satışa sunulacak Lian-Li ürünleri arasında hem ekonomik fiyatlı ürünler olacağı, hem de aşağıda görüntüsü yer alan P50R gibi üst düzey ürünlerin ve hatta PC-888 ve X-2000 gibi çok üst düzey, konsept ürünlerin yer alacağı Lian-Li tarafından bildirilmekte.


  [​IMG]
   
 2. ImmorTaLGoD

  ImmorTaLGoD olduser

  Kayıt:
  12 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  8.231
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Bunların fanları motor gibi çalışıyor diye biliyorum.
   
 3. Agilla

  Agilla rank8

  Kayıt:
  18 Haziran 2008
  Mesajlar:
  2.633
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  30-Day Trial

  HEm öyle ancak bu kasalar baya güzel sunucu mübaret :) fiyatlarıda güzel ancak 4ever aerocool