TiM

rank8
rockÇı demiş ki:
hilary_buff demiş ki:
asım sen o adamın nesıne güvenıyorsun hayret edıyorum sen ve öyle serefsız bı adam aklım almıyor
sen Leth4l ne kdr tanıyosunda şerefsizdiyosun lannnnn
suslan berabermı doğdunuz siz sankı dııııııııııııt adam msn ni acık ve net sro_mania_sp benım çarımı o çaldı nasıl koruycaksın bakalım!
Not:Bölelerini Koruyanları bence Tutmayın buralarda onlar gibi olurlar sadece bir nasiat!

serefi olan bır ınsan onca emekle yapılmıs sıteye lamerlık yaparak zarar vermez ınsanın emegıne saygısı olur senın uslubundan bellı sevıyen muhatab olamam kendı kendıne yazmaya devam et lethalın cevresındekılerıden sadece asım muhatabımdır cunku kendısı harbıden adam gıbı adamdır

Last_OTTOMAN demiş ki:
Aloooo Wild bilip bilmeden konusma adamın canının sıkma cocuk degilmişs bilmem neymiş Ulan beni tek bu serverda degil oynadıgım her serverda herkes tanıyor Bu sitedeki istediginiz moda op yada admine pm atın özelden yada konu acın Last_OTTOMAN kimdir nedir diye ( Hercules'teki nickim DeathLESS__ ) Yok elimdeki sword Semihinmiş Semih kim yaa Semihe kim vermiş o silahı DeathLESS__ yani ben nerden almısım biliyomusnda konusyosun yeter lan Paramızla rezil oluoz O silahta shielde Leth4L'indi Semih sadece kullanıyordu ve ben o silahlar için Bu charı actım 1 lvl den oke Sonra char soyuldı ve soyan eleman stall actı butun server gordu bunu bende gittim ikisine 450 milyon altın verdim ve aldım İstedigim gibide kullanıyorum Inanmayan acar konusunu benim hakkımda istedigi soruyu sorar LUTFEN KIMI NEYLE SUCLADIGINIZA DIKKAT EDIN ALLAH KORKUSU VE KULA HAKKINDAN BAHSEDIYORSUNUZ SIZIN YAPTIGINIZDA AYNISI... Ben sabahlara kadar pc basında char kasıyorum ve emek harcamak nedir cok iyi biliyorum O yuzden hiçbir konu hakkında emin olmadan yorum yapmayın ve eskilerden kim varsa tanıdıgnız sorun beni.Cogunuz serverda bile yokken benim 58 lvl charım vardı ama oda hacklendi malesef Herkese soyluyrum benim hakkında LUTFEN daha dikkatli olun
Lethali fazla tanımadım. sadece turkishland da arkadaşlığımız olmuştu. hysterıa geçtikten sonra da bozuldu.
ama asımı poseidondan beri tanıyorum. şu silkroadda kazandığım dostlardan 2-3 tanesinden sadece biri asım. asım sana iyi kasmalar. extraokk

cloud

bu onur denen şerefsiz benimde Pisliğide çaldı 72 lwl str glavie werdi dandik bişi offf pisliii istiom :lol:

Eyw arkadaslar verdiginiz destek için tsk ederim beni tanımayan ama hakkımda yorum yapanlarada kapak olur insallah bu yazılar ve birdaha benim hakkımda hırsız o silahları caldı gibi sözler kullanmazlar mutatiko193 kardesim sanada acıklaman için cok tsk ederim.Elimden gelen hersey için herzaman yanınızdayım bana burdan veya oyundan DeathLESS__ nickiyle ulasabilirsiniz kolay gelsın kahvekeyfi

Konuyu actıgım bahazenbil nickim yasaklanmış. Yasaklanma sebebi: "Leth4L",

Admine yazdığım 3-4 adet özel mesaja rağmen bunlara bir cevap gelmedi. Acaba yönetimden bir kaç tane insan bu Serefsize destek mi veriyor!!!

bu forumun sonu iyi değil, birkaç kişi yüzünden bok yoluna gitmeyinde..

muratko193

Öğretiyorum
bahazenbil1 demiş ki:
Konuyu actıgım bahazenbil nickim yasaklanmış. Yasaklanma sebebi: "Leth4L",

Admine yazdığım 3-4 adet özel mesaja rağmen bunlara bir cevap gelmedi. Acaba yönetimden bir kaç tane insan bu Serefsize destek mi veriyor!!!

en sevdiğim atasozlerinden biri "Dogru soleyeni 9 koyden kovarlar"Demekki gercekleri ortaya cıkaranıda
extraloob dan kovuyolarmıs

@bahzenbil yönetimin o serefsizle nerden işi olsun nasıl aklına geldı bu hayret her olumsuzlukta böyle mantıksız seylerı nasıl akıl edıyosunuz helal olsun adam glob mod sıfresı calıp sıtede önune gelene ban atmıs bı tek sen değilsin acc aılacaktır enınde sonunda

@silkroad
bu site bildigin kıcıkırık 100 150 kişilik bi silkroad sitesi değil burası extraloob.com cekemeyen cok lethal gibi hastalıklılar her zaman saldırı yapıcaktır ama embesil yaratık bilmiyorkı net uzerınden baskasına zarar vermek en az 2 yıl hapisten baslıyo su an emınım yönetımde o adamın siteye giriş yaptıgı ip ler var ve okan su anda sıkayetcı olsa o it sürüm sürüm sürünür yönetımde peygamber sabrı var kı yapmıyor böyle bır sey ben olsam bu adamın gelecegıymıs anası babası üzülücekmıs bir dakıka bıle dusunmem verırdım mahkemeye bu sıte her zaman en iyiydi ve öylede kalıcak
saygılar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sitemizde kimseye ayrıcalık gösterilmez sitemizde yayınlanan programlar yönetim tarafındn onaylanmışsa hiçbir sorun olmadan kullanılabilir aksi halde sitemiz sorumlu değildir ayrıca oyun şifreleriniz pc nizin virusleri vb. sorunlarınız bizi ilgilendirmez sitemizde herşey bir aile ortamı sıcaklığında ilerlemektedir beğenmeden çeker gider dileyen gelir kalır , gelene git gidene kal demeyiz.

bu topic de leth4l nickli şahsın yaptıklarını sizlere göstermek için açılmıştır içinizde ki bu tarz hastalıklı şahısları bilin Wink

hilary_buff demiş ki:
@bahzenbil yönetimin o serefsizle nerden işi olsun nasıl aklına geldı bu hayret her olumsuzlukta böyle mantıksız seylerı nasıl akıl edıyosunuz helal olsun adam glob mod sıfresı calıp sıtede önune gelene ban atmıs bı tek sen değilsin acc aılacaktır enınde sonunda

@silkroad
bu site bildigin kıcıkırık 100 150 kişilik bi silkroad sitesi değil burası extraloob.com cekemeyen cok lethal gibi hastalıklılar her zaman saldırı yapıcaktır ama embesil yaratık bilmiyorkı net uzerınden baskasına zarar vermek en az 2 yıl hapisten baslıyo su an emınım yönetımde o adamın siteye giriş yaptıgı ip ler var ve okan su anda sıkayetcı olsa o it sürüm sürüm sürünür yönetımde peygamber sabrı var kı yapmıyor böyle bır sey ben olsam bu adamın gelecegıymıs anası babası üzülücekmıs bir dakıka bıle dusunmem verırdım mahkemeye bu sıte her zaman en iyiydi ve öylede kalıcak
saygılar

nickim skillroad silkroad değil :lol:

extraloob demiş ki:
sitemizde kimseye ayrıcalık gösterilmez sitemizde yayınlanan programlar yönetim tarafındn onaylanmışsa hiçbir sorun olmadan kullanılabilir aksi halde sitemiz sorumlu değildir ayrıca oyun şifreleriniz pc nizin virusleri vb. sorunlarınız bizi ilgilendirmez sitemizde herşey bir aile ortamı sıcaklığında ilerlemektedir beğenmeden çeker gider dileyen gelir kalır , gelene git gidene kal demeyiz.

bu topic de leth4l nickli şahsın yaptıklarını sizlere göstermek için açılmıştır içinizde ki bu tarz hastalıklı şahısları bilin Wink

düşündürücü tabi..

Tşk. Adminim.

Bu şekilde düşünmeniz gerçekten güzel ama bahazenbil nickinin yasaklanma sebebini hala anlamış değilim. Yanlışlık ile yasaklanmışsa açılmama sebebini de anlamış değilim. Ama bu açtığım konu anlıyorumki birilerini oldukça rahatsız etti ve faydalı oldu.

Konuyu sabitlerseniz sitedeki tüm kullanıcılar faydalansa çok daha yararlı olacağını düşünüyorum. Herculeste oynayan arkadaşlar bu arkadaşın ne yaptığını şu an biliyor. Fakat oyun sadece Hercules serverinden ibaret değil.

Diğer serverdeki arkadaşlarıda bilgilendirebilsek belki bir çok şeyin önüne geçmiş olacağız.

Saygılar...

Yukarı Alt