TwiLighT demiş ki:
bu tür konuların paylaşılmasına izin veriyoruz belki ama konu altında siyasi veya dini görüşünüzü bir başkasına kabul ettirmeye çalışmanız hiç hoş olmuyor.
İşte budur tam söylemek istediğmi yazdın Twi.

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Şu forumda siyasi bi görüşü belirtmek, o görüşü kabul ettirmeye çalışmak gibi eylemlerin mantığını anlayamadım gitti. Yahu sen bi siyasi görüşü benimsemişsin, ozaman neden karşı görüşün adamına senin beynin yıkanmış diyorsun? Aynı şeyi senin görüşün için söyleseler ne hissediceksin? Forumla parlementoyu neden birbirine karıştırıyorsun? Neden karşı görüşten insanların tezlerini çürütmeye çalışıyorsun? :popcorn:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
AnatoliaFire demiş ki:
Şu forumda siyasi bi görüşü belirtmek, o görüşü kabul ettirmeye çalışmak gibi eylemlerin mantığını anlayamadım gitti. Yahu sen bi siyasi görüşü benimsemişsin, ozaman neden karşı görüşün adamına senin beynin yıkanmış diyorsun? Aynı şeyi senin görüşün için söyleseler ne hissediceksin? Forumla parlementoyu neden birbirine karıştırıyorsun? Neden karşı görüşten insanların tezlerini çürütmeye çalışıyorsun? :popcorn:

arkadaşım önce bana söylendi o laf ben her zaman tartışmaya açığım ve hiç sinirlenmeye gerek duymadan konuşurum sabaha kadar ancak bi terbiyesizlik yapıldığında da dayanamam ben sadece hoşunuza gider diye koydum tamam ben sol görüşlü bi insanım ancak sen solu nasıl biliyorsan bil sonuçta ben bi insanım ve İnsan , insana saygı göstermelidir.Ne ekersen onu biçersin karşılıklı saygı ve sevgi olduktan sonra her zaman burdayım :muck:

Yukarı Alt