2vm802s.jpg

Evet arkadaşlar 80+ teknik oyun bilgisi yüksek kişilikleri guildimizde görmek isteriz.Bunun için pm SherwaN Sanix ya da Almina atabilirsiniz.

Kaliteli Oyuncuları Aramızda Görmek İsteriz.. Phoenix Serverinde Yapıcağımız Çok İş Var :) Temel i Attık Desteklerinizi Bekliyoruz...

By Sanix

guid dedıgın budur sorvuru dızcek guid hemde LegenD guidini alayını sevıyorum ulen ben serkan =)

zafer1905 demiş ki:
bu guildin hepsi pkk

Siz Ve Sizin Gibiler Hep Boyle Yapımıstır....

Hera'da da Aynısını Yaptınız Burdada Yapıyorsunuz :!: Cekemediginiz Size Zor Gelen İstediklerinizi Yapmayanlara Pkk'lı Diyorsunuz :?

Acaba Siz LegenD Hakkında Neler Biliyorsunz ? Acaba Sanix ' i Ne Kadar İyi Tanıyorsunuz ?

İnsanların Irklarından Dolayı Onları Yargılamak 100 Yıl Once Kaldı ve Belliki Sizinde Akıllarınız Hala Oralarda :twisted:

4God

mysticfaux demiş ki:
Jadakiss demiş ki:
Sizin guilde geleceğime charı silerim daha iyi. :D
Buda benım kafadan zyahahahah adamsn xD
Rahat ol. :D

zafer1905 demiş ki:
bu guildin hepsi pkk
Bilmeyen varmı ben yazıcaktım vazgeçtim. :D
Undroid demiş ki:
zafer1905 demiş ki:
bu guildin hepsi pkk

Hera'da da Aynısını Yaptınız Burdada Yapıyorsunuz :!: Cekemediginiz Size Zor Gelen İstediklerinizi Yapmayanlara Pkk'lı Diyorsunuz :?

Acaba Siz LegenD Hakkında Neler Biliyorsunz ? Acaba Sanix ' i Ne Kadar İyi Tanıyorsunuz ?

İnsanların Irklarından Dolayı Onları Yargılamak 100 Yıl Once Kaldı ve Belliki Sizinde Akıllarınız Hala Oralarda :twisted:

4God
Hep sözde kalıyorsunuz dünkü çocuklar kale alma peşinde ''Enes bize kale al''. :D

Undroid demiş ki:
---- 4thCrew FTW ----
Sadece Rüyanızda görürsünüz. :D

Bü ülkeden Kürt,Türk vark etmez fakat adamlar bunu söylemiyor biz P*k yız diyor sen böyle adamlara ne diyeceksin. ?

Jadakiss demiş ki:
mysticfaux demiş ki:
Jadakiss demiş ki:
Sizin guilde geleceğime charı silerim daha iyi. :D
Buda benım kafadan zyahahahah adamsn xD
Rahat ol. :D

zafer1905 demiş ki:
bu guildin hepsi pkk
Bilmeyen varmı ben yazıcaktım vazgeçtim. :D
Undroid demiş ki:
zafer1905 demiş ki:
bu guildin hepsi pkk

4God
Hep sözde kalıyorsunuz dünkü çocuklar kale alma peşinde ''Enes bize kale al''. :D

Undroid demiş ki:
---- 4thCrew FTW ----

Bü ülkeden Kürt,Türk vark etmez fakat adamlar bunu söylemiyor biz P*k yız diyor sen böyle adamlara ne diyeceksin. ?

Dunku Cocuklar ? ! Sizin Guild'deki Cogu Kisiyi Tanıyorm Benim Abi Diyecegim Kisi Sayısı 2 Dir Yılmaz Abi ve Yusuf Abi... Siz ve Sizin Gibiler Anca Klavyeden Konusurlar

Dunku Cocuklar Derken Ne demek İstedigini Anlamadm Biz Bu Server'a Baslarken Metin 90Lv Di ve Suan o 99Lv Ben 97Lv İm ?

Cocuk Demenin Nedeni Sizden 3-4 Ay Sonra Baslayıp Sizin Kadar Guclu Olmamızsa
Bize Cocuk Denmesi Sizi Bebek Yerine Koyar 8)

Sizin Kalenize Sadece 2 Party Saldırdık Ve Ben Savasa Basladıkdan 5 Dk Sonra Girebildim Ona Ragmen 1 Zerk ile 35 Kisi Oldurdm ve Hepsi 90+ :twisted:
Bence Burdan da Belli Oluyor Sizin Oyuncu Kaliteniz :)

Undroid yazdı:
---- 4thCrew FTW ----

Kale Bize Gectiginde Bunu Goruceksin :byes: 8) Kaleyi Kaybettikden Sonra Soguk Bir Su İcip Uyumanızı Tavsiye Ederim Belki Geri Alma Hayalleri Gorursunz :beer: :uyku:

:twisted: 4thCrew FTW

YakOx33 demiş ki:
Dunku Cocuklar ? ! Sizin Guild'deki Cogu Kisiyi Tanıyorm Benim Abi Diyecegim Kisi Sayısı 2 Dir Yılmaz Abi ve Yusuf Abi... Siz ve Sizin Gibiler Anca Klavyeden Konusurlar ->>>> biz 7 aydır icraattayız

Undroid Diyorki : Dunku Cocuklar Derken Ne demek İstedigini Anlamadm Biz Bu Server'a Baslarken Metin 90Lv Di ve Suan o 99Lv Ben 97Lv İm ? ->>>>> Siz oyuna basladıgınızda zaten cap 90 dı.

Undroid Diyorki : Cocuk Demenin Nedeni Sizden 3-4 Ay Sonra Baslayıp Sizin Kadar Guclu Olmamızsa
Bize Cocuk Denmesi Sizi Bebek Yerine Koyar 8) ->>>>Henüz değil çok çalışmanız lazım :P

Undroid Diyorki : Sizin Kalenize Sadece 2 Party Saldırdık Ve Ben Savasa Basladıkdan 5 Dk Sonra Girebildim Ona Ragmen 1 Zerk ile 35 Kisi Oldurdm ve Hepsi 90+ :twisted:
Bence Burdan da Belli Oluyor Sizin Oyuncu Kaliteniz :) ->>> Siz zaten kaleye kendinizi tatmin etmeye geliyorsunuz Gate hp %90 ın altına dusmedı biz kafamıza gore takılıyoduk kalede makara yapıyoduk PT2 PT3 le bogustunuz siz :P

Undroid Diyorki : Kale Bize Gectiginde Bunu Goruceksin :byes: 8) Kaleyi Kaybettikden Sonra Soguk Bir Su İcip Uyumanızı Tavsiye Ederim Belki Geri Alma Hayalleri Gorursunz :beer: :uyku: ->>> Alırsanızda tebrik etmesini biliriz

Fw den 1 gün once K_1_N_G ile aramda gecen dialog :D:D
- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

Fw den 1 gün once _HerTurLu_ kaleyi kaybetcegımızı dusunuyordu :))
- Resim Silinmiş.

Şu an aramızda :kalp:
- Resim Silinmiş.

Yako heryerdee !!! Sessiz Konuşun.. :wink1: :curtain: :byes:

Glamours FTW!! x)))

alayına değil kralına. :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yako Musun Tako musun Nesin Çindenmi Geldin Yoksa Afrikadanmı ? Yamyammısın Yoksa Trenmi ? NE Ayaksın Sen Cicim ? Benim Konumu Kirletmene Ne Hakkın Var ? Burda Reklamını YAPMA! SS Lerini Başka Yere SAKLA! Konu Dışı Saçma Sapan Şeylerle Burda Uğraşma! Yako Her Yerdeymiş.. La Olsan Ne Olur Olmasan Ne Olur. Onun Bunun Köpekliğini Yapıcağına Oyununu Oyna Sen Cicim. Dolaşma El Ayak Altında.

Glamours Kalite farkı... Serwer açıldıgından berı kaleyı ha aldık ha alıcaz dıyosunuz siz _I_ alırsınız =) başka bır forum sıtesınde Sanixle gırdıgımız ıdda vardı :) Geçen savasta kaleyı alırlarsa ben charı verıcekdm bizde kalırsa o
Bizde kaldı ama char veren yok =)) hahah bu kadarlık bır guıld işte =) Bu guıldın yalakasıda 4theCrew

'

Yine Kale Muhabbetini Yine Aynı Şey ! Yine PKK Lafı Yine Çoluk Çocuk. Bakın Cicilerim Ben Sizin Gibilerini Forumlarda Çok Rezil Ettim! Forumların Dibine Gödüm Ve Cvp Veremez Oldular! Halada Char Delete Diyorlar. Sen Beni Geçen Haftadaki Kale Savaşında Gördümmü ? Bide Ben 1 Kişi İle İddaa Girdim Ama 50 Kişi Lafa Atlıyor Anlamış Değilim :) Ben Kendi Adıma Konuşuyorum Burda Başkasının Köpekliğini Yaparak Bir Başkasını Savunmuyorum! Kendi Yaptığım İcraatları Ortaya Döküyorum! Yalakalık Yapmıyorum! Burada Havlamayın Konuyu Kirletmeyin! Eğerki Çok Güveniyorsanız Oyun Bilginize. Oyunda PM'lerinizi Bekliyorum! 1 vs 1 Derseniz 1 vs 1 Yaparız 8 vs 8 Derseniz 8 vs 8 Yaparız! Klaviye Başında Artistlik Yapmayın Bana.

Pm lerinizi Bekliyorum. Varsa Cesaretiniz ?!?!?!

Kizildeniz demiş ki:
Yine Kale Muhabbetini Yine Aynı Şey ! Yine PKK Lafı Yine Çoluk Çocuk. Bakın Cicilerim Ben Sizin Gibilerini Forumlarda Çok Rezil Ettim! Forumların Dibine Gödüm Ve Cvp Veremez Oldular! Halada Char Delete Diyorlar. Sen Beni Geçen Haftadaki Kale Savaşında Gördümmü ? Bide Ben 1 Kişi İle İddaa Girdim Ama 50 Kişi Lafa Atlıyor Anlamış Değilim :) Ben Kendi Adıma Konuşuyorum Burda Başkasının Köpekliğini Yaparak Bir Başkasını Savunmuyorum! Kendi Yaptığım İcraatları Ortaya Döküyorum! Yalakalık Yapmıyorum! Burada Havlamayın Konuyu Kirletmeyin! Eğerki Çok Güveniyorsanız Oyun Bilginize. Oyunda PM'lerinizi Bekliyorum! 1 vs 1 Derseniz 1 vs 1 Yaparız 8 vs 8 Derseniz 8 vs 8 Yaparız! Klaviye Başında Artistlik Yapmayın Bana.

Pm lerinizi Bekliyorum. Varsa Cesaretiniz ?!?!?!
1-)Asıl köpek sensin bunu unutma,Kimin köpeği olduğunu iyi biliyorsun sen.

2-)Forumda ağlatıcaksın hadi ağlat bakalım ama etki tepkime olmasın dikkat et ters teper falan.

3-)Bize kalkıpta oyun bilgisi deme,8 e 8 18 e 18 fark edermi hertürlü.

4-)Kale muhabbeti deme Server açıldığından beri global olsun pm olsun kale bu hafta bizim her hafta aynı şey yine GlamoursFTW yine 7 ay oldu.

5-)PKK lafı diyorsun, Kürt,Türk,Çerkez Hepimiz aynı bayrak altındayız fakat siz bunu savunsanız eyvallah siz PKK bunu savınıyorsunuz bunu savunan adamların ne serverda nede başka biryerde yeri yok.

6-)Yaşca benden büyük olabilirsin fakat Akıl yaşın hakkında yorum yapamıyacam biraz geri kalmış gibi.

7-)Char delete olayı:Söz verdiğin kişi belli fakat niye silmedin charın kale savaşına gir girme bu hafta kale bizde biz alıcaz ki d
ersen yalan tüm server şahittir.Buda senin çocukluğunu gösterir.

Son Sözüm buda;

Biz var oldukça siz gölgemizde kalacaksınız.
Glamours FTW.

xD Vay Vay Vay Baksen... Bizimki Ağırlık Koymaya Başlamış,Ama Dikkat Et Yerin Dibine Giriceksin Şimdi :) Öyle Büyük Harflerle Kırmızı Yazı Yazarak Olmaz Bu İşler! Demişki Kimin Köpeği Olduğunu Sen Çok iyi Biliyorsun! Ben Reel Arkadaşımın Köpeğimiyim? Aynı Cafede Kalan Ve Çocukluk Arkadaşıma Yalakalık Yapıyorum He ? Ters Tepki Vericekmiş.. Küfür Felanmı Ediceksin ? :D Yapabiliceğin En Ters Tepki Ne Olur Biliyormusun? K*çını Öpmen :) Her türlü Demişsin Eee Hadi O zaman Lafta Kalmasın ? Server Açıldığından Beri Kale Muhabbeti Ediyormuşuz. Benim 5. Ayım Oldu Serverde! Ve 2 Haftadır İddaa Ediyorum! :) Bide Demişki Size Hiç Bi Yerde Yer Yok! Senin Masterin Bize Ne Demişti Biliyormusun Bu Server Size Haram Demişti! Hani Neresi Haram ? Oyunda Her İstediğimizi Yapıyoruz:D Bumu Haramlık??? Biz İstediğimiz Yerde Rahata Kavuşuruz Cicim Her Yerde Yer Vardır Bize ! :wink1: .. Yaşımın Farkını Sana Karşımda Olduğun Zamam Gösterirdim Ama Neyse.. Burası Sanal Nede Olsa -15 de Burda Olabiliyor -13 de :) Char Delete Olayıda Benim İddaa Girdiğim Kişi Belli Sazan Olmaktan Vazgeç! Sen Deil Senin Kralında gelse Bana Bişey Yapamaz Cicim.. Sen Burda Ancak Böyle Boş Boş Öter Boş Boş Laf Söylersin.. Köpeklik Yapar Yalakalık Yaparsın :) Senin İşin Yalakalık. Benim İşim İse Senin Gibilerini Yerin Dibine Sokmak.. Eğerki Biraz Burnun Yanarsa Yazdıklarımın Ne Anlama Geldiğini Anlarsın :wink1: ...

GAYmours FTW FTW Diyorsunda Bana FTW'nin Açıklamasını Yaparmısın ? Onun Anlamını Bile Bilmiyorsundur. Bundan Çok Eminim! Gerçi Google Var Sen Ordan Araştırır Bakarsın :)

Konu Değişmeden Bana Cvp Ver Bakalım.. Ne Kadar Akıllısın! Madem Akıl Yaşta değiL Başta.. Ispatla O zaman Kendini !! :detective:

Yukarı Alt