1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Legend Online 5.7 Sürümü Muhteşem Yeniliklerle Geliyor!


 1. GreenBean

  GreenBean rank8

  Kayıt:
  6 Haziran 2016
  Mesajlar:
  11
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Arkadaşlar herkese selam. Siz de benim gibi eski Legend oyuncularındansanız bu yeni sürüm hepimizi tekrar oyuna döndürmeyi vaad ediyor. Şimdiden iyi oyunlar.

  [​IMG]
  Türkiye’nin 20 milyona yakın kullanıcısıyla en çok oynanan web tabanlı RPG oyunu Legend Online, oyuncularına daha iyi bir oyun ortamı sunabilmek için yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor.

  5.7 sürümü “Titanin Gücü” adıyla yayınlanan oyunda, oyuncuları yeni geliştirme seçenekleri, şehir tasarımı, korumalar ve sahneler bekliyor. Legend Online, bu yeni sürüm ile birlikte tüm oyuncularına etkinlik ödülü olarak; Büyük Sefer*3, Büyük EXP Kitabı*1, Kutsal EXP Kitabı*1, 50 İndirim Kuponu*1, Büyüme Taşı*50, Peri Kristal İnci*50, Tattoo Boyası*3000, 200 İndirim Kuponu*1 veriyor


  Gökyüzü

  Legend Online’ın güncellenen yeni sürümüyle birlikte alıştığımız gökyüzü yenilenerek, görsel olarak daha güçlü ve oyuncular için daha kullanışlı bir hale getiriliyor. Değiştirilen NPC konumları ve bağlantılı sistem yerleştirmeleri günlük işlemlerin daha rahat bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor.


  [​IMG]


  Ev Sistemi

  Yeni sürümle birlikte Çiftlik Sistemi; “Kişisel Ev”, “Ahır” ve “Çiftlik” olarak üç ayrı bölüme ayrılarak, oyuncuların daha çok ödül kazanabilecekleri ve yaratıcılıklarını konuşturabilecekleri bir tasarıma kavuşuyor.


  Arkeoloji

  Legend Online’a yeni eklenen sistemlerden biri olan Arkeoloji, oyunculara kazı yaparak büyük miktarda eşya ve “Kişisel Ev” dekorasyon malzemeleri kazanma olanağı sunuyor.

  Arkeoloji sistemi haritaları: Özgürlük Otlağı, Sis Ormanı, Sonsuz Bataklık, Ölüm Çölü, Deneme Alanı olmak üzere 5 parçadan oluşup; her haritadan farklı eşyalar kazanıldığı gibi, bazı eşyalar tüm haritalardan kazanılabiliyor.


  Yeni Grup Ek Sahnesi

  Legend Online yeni sürümüyle birlikte oyuna eklenen “Bataklık” ve “Kara Mağara” grup sahneleri

  için meslek gelişimi 2’nin tamamlanmış olması şartı aranarak, toplam savaş gücünün 4500k olması

  öneriliyor.

  Birbirinden zorlu 3 farklı BOSS içeren bu sahneler, büyük bir mücadele ve birliktelik gerektiriyor. Ayrıca sahnelerden Kırmızı Ekipman (Uzman) birleştirme malzemeleri elde etmek mümkün.


  Meslek Gelişimi 2

  Legend Online 5.7 güncellemesiyle birlikte oyuna eklenecek Meslek Geliştirme fonksiyonu isminden de anlaşılacağı gibi 2 aşamadan oluşuyor. Belirlenmiş şartlara ulaşmış oyuncular Gökyüzü NPC Brat yardımıyla meslek geliştirme görevlerini tamamlayarak, 2 meslek gelişim aşamasından birini seçebiliyor. Ayrıca oyuncunun ulaştığı Tattoo özelliğine göre de farklı meslek değişimi aşaması seçilebiliyor.


  [​IMG]


  VIP ve Cin Antlaşması

  Legend Online yeni sürümü ile birlikte VIP ve Cin Antlaşması fonksiyon ayrıcalıkları yenilenerek içerikleri daha da zenginleştiriliyor. Ücretli bu iki fonksiyonda herhangi bir fiyat arttırımı yapılmazken, eklenen daha fazla haftalık ödül içeriği, daha fazla indirim ve daha fazla avantaj ile kazançları genişletiliyor.


  Legend Online Resmi Türkiye Sayfası:Legend Online Resmi İnternet Sitesi|mmorpg oyunlar|online strateji oyunları