benim 500mb oldu kaldı 500mb bence indirmeyin benim bitsin öle indirin yoksa hız düşüyor :)

Türkçeleştirme çalışmalarına bende katkıda buluna bilirim isterseniz tabiki :D Daha önce avrupa karakterlerinin hikayelerini Türkçeleştirmiştim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
85+7 daha yeni hırsızın birisinden almıştım :D gitti canım paracıklar ama olsun seri kasarım ilk weapon item 91de mi geliyor kaçta geliyor :D

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Oley be çabuk olmasına rağmen işler hızlı bir şekilde ilerliyor çok teşekkürler joymax sonunda havaya soktun beni ^^

Update in adı Tomb of Qin-Shi Emperor yani Qin-Shi İmparatorunun mezarı mezarda roc ne arasın medusa geliyo her nekadar 60 lvl olsamda beni çok heyecanlandırdı:D

büyük ihtimal yani benim düşünceme göre 3 mart yani haftaya salı gelebilir 100lvl
çünkü haftaya 10dg sos hediye weaponları dağıtacaklar hatırlarsanız silk alanlara çekilişle vereceklerdi. Aslında 10dg hediye weapon vereceklerini açıklamaları günü ve geçen hafta büyük potların jangana konmasından belliydi ama bu kadar erken kimse beklemiyordu. Joymax bizi şaşırttı ve yine şaşırtıp haftaya gelebilir diyorum legend IV ^^

Yukarı Alt