+1+2+3+4+5+6+7
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

uzun uğraşlar sonucunda bastım artık yavaş yavaş su yüzüne çıkıyor herşey...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Polgara demiş ki:
Tek seferde +7 demek
1-2-3-4-5-6-7 demek. Sen araya başka itemler sıkıştırmışsın :)
Hayırlı olsun
+5 yaptım luck bastım +6 oldu weapon bitti şehirden 1 tane weapon aldım 1 luck daha bastım +7 oldu silah +0 dı bilmiodum tekte +6 olacağını +1+2+3+4+5 ss lerini almadım saol ha +5 olunca yüzüğe +4 dendim patlattım :D saolasın

haLiL abi hayRLı oLsun ben sabo xD artık banada bi +7 yaparıq yane xD
gLe gLe quLLann :D

Dracula_ demiş ki:
Hah ezük tomato tek başına sizin tüm guildi alıor Hergün uniq kesior yediremeyenlerde küfür edior Azuuu
Sen Ne Diyorsun Dostm Herkezin Ne oLdugu BeLLi Sizin Gibi PisLiKLre Artıq ForumLardan Yazıpta Forum KirLiLiği Yaratmaya Gereq Yok Bence Buradan DefoLup Gidin Buraya Mesaj Yazmayı Hakketmiyorsunuz.

Forumu kirletiyosam bannlasınlar mysro sizin gibilerden arınsın die çabalıoz napalım yakusiima ya yaptıklarınızı kimse unutmadı içinizden 1 erkek çıksın gelsin tomato ile pwp yapsın siz +7 basarken biz full sun set dizioruz .--Full Sun set Herkeeze nasip olmaz ha erkeksen gel dw önünde pwp yapalım hatta Tüm guild gelin GW yapalım 50kişi gelin 15kişi alalım sizi

Dracula_ demiş ki:
Forumu kirletiyosam bannlasınlar mysro sizin gibilerden arınsın die çabalıoz napalım yakusiima ya yaptıklarınızı kimse unutmadı içinizden 1 erkek çıksın gelsin tomato ile pwp yapsın siz +7 basarken biz full sun set dizioruz .--Full Sun set Herkeeze nasip olmaz ha erkeksen gel dw önünde pwp yapalım hatta Tüm guild gelin GW yapalım 50kişi gelin 15kişi alalım sizi
Sizin Önceki Halinizide Biliyoz Setiniz Yoktu Bee Halil Size Acıyıp Setini verdi =) (sun setide ALLAH bilirya gene kimleri dolandırıp düzüyosunuz)
Demek Mysro yu bizim gibilerden arınsın diye çabalıyosunuz ulan çıksın 1 kişi desinki kadir beni dolandırdı yada halil yada emre Dönüp Dolaşıp Yakushima Diyosunuz Anıl'la Barıştılar Anıl Özür Diledi :thumbsup:

Yukarı Alt