Server
Flora
Takımı
Galatasaray
orhan09 demiş ki:
Valla bende Okan abiye uydum itemleri sattım iyikide satmışım :muck: :muck: :beer:

rahat ol kuzum para biriktir sen yeni itemler gelince o sattıkların leblebi parasına düşecek biz ne diyorsak doğrudur direk uygulayın 8)

@black rain,

kuzum muhteşem kareler bunlar yaa gerçekten hayran oldum :buddha: :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
@BR

Uuuu kareler fena yanlız, harika bir update bizi bekliyor gibi 8)

BaSoryong

Buralıyım
Harika yercekten insanı oyuna nasıl bağlayıp hayran yapıcaklarını biliyorlar yeni Servarda 0 dan zor olucak oraları görmek ama Deyecek gibi 8)

Haberi extraloob'da verilmişti.Yine farkımız ortada 8)

extraloob'a güvenip itemini satanlara hayırlı olsun.Güvenmeyenlerde adam olsun :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Trezeguet demiş ki:
Haberi extraloob'da verilmişti.Yine farkımız ortada 8)

extraloob'a güvenip itemini satanlara hayırlı olsun.Güvenmeyenlerde adam olsun :P

artık bu konuları konuşmaya gerek yok bro Dünyada bir Türk sitesiyiz ve artık herşeyin ilk haberi bilgisi bizde oluyor bu yüzden bu konuyu hiç açmayalım haberin kaynağı isteyenlere de her zaman kaynak EXL diyeceğiz 8)

invaders

Bilgiliyim
ksro da Alexhandra ya gitmişdim ama sadece 101 lvl olan movia ya benzeyen mobları görmüşdüm
(55 level ken korelinin birisi götürmüşdü)

vay demek mısır uygarlığı yanlız bana göre şehri gelen bir yerin karakterleride gelir vede kanımca mısırlı charlarda gelicek

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sremu demiş ki:
vay demek mısır uygarlığı yanlız bana göre şehri gelen bir yerin karakterleride gelir vede kanımca mısırlı charlarda gelicek

mısırlı char falan gelmiyor :coffee:

ilkerSEZEN demiş ki:
BeYZaDe demiş ki:
guzelmıs resımler gelsın bakalım ama bu goldbotlar daha gıremez ıns. pray:
bi yolunu bulup girerler merak etme sin:
pff yine goldbot konusu :lol: , GB ´ lar oyunun hayat kaynağıdır yerden topladığımız paralarla pot zor alıyoruz birde 11D item düzeceğiz :lol: GB ´ ların yokluğunu bi hissedin bakalım goldlar pahalansın sonra mumla ararsınız kendilerini :thumbsup:

Senius demiş ki:
ilkerSEZEN demiş ki:
BeYZaDe demiş ki:
guzelmıs resımler gelsın bakalım ama bu goldbotlar daha gıremez ıns. pray:
bi yolunu bulup girerler merak etme sin:
pff yine goldbot konusu :lol: , GB ´ lar oyunun hayat kaynağıdır yerden topladığımız paralarla pot zor alıyoruz birde 11D item düzeceğiz :lol: GB ´ ların yokluğunu bi hissedin bakalım goldlar pahalansın sonra mumla ararsınız kendilerini :thumbsup:
yoq be aga ne yararı var bana bn bu gune kadar sadece bı kere 100 m aldım dahada yoq 4 senedır oynuom bu oyunu

Yukarı Alt