1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

Legend 3 yükleme problemi !..

1. EnDZoNe

EnDZoNe  

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ben şu an çalıştırmaya uğraşıyorum.Bir programla çalıştırmayı denedim aşağıdaki hatayı verdi. Normalde " Please Wait." falan yazması lazımken bu çıkıyor. Neden olabilit ? İndirirken bi sorun mu oldu acaba ?. Kotalı internetim var yeniden mi indiricem? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.Program belleğe sığmayacak kadar büyük yazıyo sanırım.Tıklıyorum aniden bu siyah ekran açılıp kapanıyor.Screen i zor aldım...
    - Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
  2. jumper

jumper Öğretiyorum

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hard disckin doluysa olabilir eger doluysa bi lac programı sil veya baska hard discke yukle vede onu yarın yani salı gunu kurcan suan kurarsan calısmaz

3. EnDZoNe

EnDZoNe  

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    20 GB yer açık harddiskte..Salı günü deniyim olur belki diyicem ama şimdi tıklayınca please wait yazması lazım diye bilyorum.Şimdiden yükleyebileceğim bi programla denedim olmuyor.

4. zafer1313

zafer1313 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewt aynı hata bndede war ama bendeki setup 910 mb yani bunun 930 mb olması gerekmiormu

5. KinqDooM

KinqDooM rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADASLAR NOLUR YARDIM EDIN PLEASE VAİT GELIOR 2 SANIYE SONRA DAMAGE HATASI VERIOR DENEDIM SUREKLI YINE OLMUOR RESET FALAN ATTIM SRO YU SILDIM YINE OLMUOR LUTFEN YARDIM EDIN :s