yani 84 olmus felan diyosunzda partiden gorduyseniz partinin sssini çekinde görelim yaw

- Resim Silinmiş.

Char bugda kaldı bi 8 9 saat oyuna giremedim.char oyunda diyodu ama kimse yokdu.. Yok şimdi 84'e merdiven dayamışdım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ^^

Saturn
Full İnt
S/S
Bicheaon-Cold-Light
Name:Avatar
Guild Name:40_HaramileR
Grant Name:_HoLyRaGe_

Thx All ßß :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
By_41_Lee demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Char bugda kaldı bi 8 9 saat oyuna giremedim.char oyunda diyodu ama kimse yokdu.. Yok şimdi 84'e merdiven dayamışdım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ^^

Saturn
Full İnt
S/S
Bicheaon-Cold-Light
Name:Avatar
Guild Name:40_HaramileR
Grant Name:_HoLyRaGe_

Thx All ßß :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zaten 83 lvlsin 84 e merdiven dayamışsın yani.Edebiyat katili püff :?!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
merdiven dayamışta biraz uzun bi merdiven o yüzden öle demiştir bence. gerçi şimdi 84 olmuştur:D

Millet Silkle pot rpr itemleri alıo ne güzeL şehre uğramıo bile adam xD Full kasıo xDD

İnt charları bilmem ama elinde 64+7 sun bow ile full str charlar 85 oldular 86 olmak üzereler =)

Ray_jovan demiş ki:
Merhaba,Tüm Arkadaşlara Kolay Gelsin.

Legend 3 geldigi için, 80 lv arkadaşlar biran önce lv atlamaya çalışıyorlar. Bu bölümde ise en iyi ve en hızlı lv atlayan arkadaşları bir araya getirmek ve Extroloob sitemizin en hızlı Exp. kasan Üyesini seçmek için böyle bir topiçte toplanmak istedim. Umarım herkez en kısa süre de 90 Lv olur. Ama bizim amaçımız en hızlıyı seçmek :D
Konuyla alakalı değil ama,Seni çok aylar önceden tanıyorum bn.tabi o playersen..zeus ilk açıldığın oynamıştım bende xD Adige_Tr diye sattım onu belki hatırlarsın.şimdi Herculesteyim 81 lvl bow çarım var neyse bazen orda olsaydım keşke diyorum..iyi forumlar xD

Yukarı Alt