best fm de yayın yapıyormusun şuan yayında biri var senin sesine çok benziyor.tıpkı aynısı hatta.
Ps: laklak show?şuan yatakta kahkahalar atıyorum program çok güzel eğer sen isen yayında olduğun günleri saatleri yazarmısın?

Böyle bir şey olsa size duyururdu. Hem bağlanırdınız da, hep beraber eğlenirdik. ^^

Takımı
Besiktas
Mutlu Yeşiltepe ve Muammer Saral programın sunucuları, bende 1 yıldır dinliyorum gerçekten çok keyifli bir radyo programıdır ama dün dinleyemedim malesef :(

Mutlu Yeşiltepe benim reelden arkadaşımdır. Doğma büyüme arkadaşız...Aynı mahallede oturuyoruz anlayacağınız. Cihan'ın programla bir alakası yok :) heyecan yapmana da gerek yok yani ...

Takımı
Besiktas
volkanka demiş ki:
Mutlu Yeşiltepe benim reelden arkadaşımdır. Doğma büyüme arkadaşız...Aynı mahallede oturuyoruz anlayacağınız. Cihan'ın programla bir alakası yok :) heyecan yapmana da gerek yok yani ...
OMGGGGG. 8O 8O Hastasıyım ben MY'nin ya. :buddha: :buddha:

Takımı
Galatasaray
Lenneth demiş ki:
volkanka demiş ki:
OMGGGGG. 8O 8O Hastasıyım ben MY'nin ya. :buddha: :buddha:
Volkanka'nın hastasıyım diyecen oğlum adam çocukluk arkadaşı MY'ye giden yol volkan'dan geçer makara:

Cladren

Tanınıyorum
Herşeyi toplayın beyler alarm sığınaklara tespit edildik bütün dosyaları yakın bilgisayarları imha edin makara:

Yukarı Alt