32'' led tv almak istiyorum 1300 tl kadar limitim var, içinde mutlaka hd uydu alıcısı olsun istiyorum,smart tv olsun,Usbden attığım filimleri format değiştirmeden izleyebilmek istiyorum önerilerinizi bekliyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Format değiştirmeden izlemek istiyorsan samsung alman gerekiyor çünkü lg'de DTS ses sistemi desteklenmiyor.O yüzden dts'i bir programla ac3'e çevirip öyle izliyorum mesala ben.1.300 TL'ye uydu alıcılı bir samsung bulamadım istanbulbilisim'de.1000 tl'ye led samsung alıp 300 tl'yede hd uydu alıcısı alabilirsin.Next'in bir uydu alıcısı var el kadar bir şey televizyonun arkasına monte ediliyor ve hiç gözükmüyor.

Kemalist demiş ki:
Format değiştirmeden izlemek istiyorsan samsung alman gerekiyor çünkü lg'de DTS ses sistemi desteklenmiyor.O yüzden dts'i bir programla ac3'e çevirip öyle izliyorum mesala ben.1.300 TL'ye uydu alıcılı bir samsung bulamadım istanbulbilisim'de.1000 tl'ye led samsung alıp 300 tl'yede hd uydu alıcısı alabilirsin.Next'in bir uydu alıcısı var el kadar bir şey televizyonun arkasına monte ediliyor ve hiç gözükmüyor.
Süpersin hacım dts sistemine hiç dikkat etmemiştim sadece video formatına bakıyordum.benim için wifide çok önemli samsungların wifili olanlarıda epey pahalı

Kemalist demiş ki:
Süpersin hacım dts sistemine hiç dikkat etmemiştim sadece video formatına bakıyordum.benim için wifide çok önemli samsungların wifili olanlarıda epey pahalı

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ben 1500TLye aldım Samsung led TV usb girisi var format degistirmeden her seyi yapabiliyorsun müzik video vs. Kendinden uydu alıcısı yok lakin 50TLlik bir aparat verdiler kocaman uydu alıcıları yerine arkalara takılan ve gözükmeyen bir alıcı ve üstte minik yuvarlak seklinde kumanda alıcısı duvara yapıstırdım. Uydu kablosunu direk baglıyorsun bu aparata. Cok büyük rahatlık ve TV mükemmel netlikte

Wax Whine demiş ki:
Ben 1500TLye aldım Samsung led TV usb girisi var format degistirmeden her seyi yapabiliyorsun müzik video vs. Kendinden uydu alıcısı yok lakin 50TLlik bir aparat verdiler kocaman uydu alıcıları yerine arkalara takılan ve gözükmeyen bir alıcı ve üstte minik yuvarlak seklinde kumanda alıcısı duvara yapıstırdım. Uydu kablosunu direk baglıyorsun bu aparata. Cok büyük rahatlık ve TV mükemmel netlikte
Modelini söylermisin 3dmi? smartmı? wifi varmı

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Smart olması lazım 3D özelligi ne yazık ki yok ama :/ Kutusunu atmıstım sanırım modelini buldugumda söylerim hocam :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
combomax demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Wi-fi desteği ile dahili wi-fi farklı şeylerdir onada dikkat et hacım.Samsungların bir çoğunda dahili wi-fi bulunur , LG'lerde bulunmaz.Dahili wi-fi olmayan televizyonlar için wi-fi almaya kalkarsanda 200 tl gibi bir fiyatı gözden çıkarmak zorunda kalırsın.Sana önerim Smart TV ve dahili hd uydu alıcısı olayını boşver çünkü ikiside beş para etmez özellikler.İlla smart tv istiyorsan Android Box alırsın , hem android oyunlarını oynarsın hemde media player'ında olur.

Tam olarak toparlayayım sana her şeyi ;

700 tl'ye LG TV.
350 tl'ye Android Box ;
http://www.hepsiburada.com/Liste/dark-a ... yId=111001
300 TL'ye Next Minix Full Hd Uydu Alıcısı ;
http://www.hepsiburada.com/Liste/next-m ... INIXFULLHD

Alırsın 1.350 tl'ye bu işi kapatırsın.Smart TV mi istiyorsun ? Android box bin basar :) Bütçene göre artık uydu alıcısında yada tv'de oynama yaparsın ama kesinlikle lg ve samsung dışı bir şey alma...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
combomax demiş ki:
Android box 3d kazandıracakmı bana 750 tl led full hd tv nasıl alacam :D
Kazandırmaz haliyle TV'inde 3d yok ise.Full hd istiyorsan uydu alıcısından kısacaksın , hd alma uydu alıcısını mesala veya hiç alma android box'tan izle bir süre.Sonra para toplayıp alırsın.

Android box harbiden güzelmişde hocam bu durumda 3 kumandomu olacak ben kumandodan bıktım :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Play store'un içinde programlar var internetten televizyon izleyebiliyorsun.

birde yurt dışından android box alabilirim çin sitelerinde free shipping android 4.0 olanları var.Kafam tam karıştı :confused1:

Kemalist demiş ki:
combomax demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Wi-fi desteği ile dahili wi-fi farklı şeylerdir onada dikkat et hacım.Samsungların bir çoğunda dahili wi-fi bulunur , LG'lerde bulunmaz.Dahili wi-fi olmayan televizyonlar için wi-fi almaya kalkarsanda 200 tl gibi bir fiyatı gözden çıkarmak zorunda kalırsın.Sana önerim Smart TV ve dahili hd uydu alıcısı olayını boşver çünkü ikiside beş para etmez özellikler.İlla smart tv istiyorsan Android Box alırsın , hem android oyunlarını oynarsın hemde media player'ında olur.

Tam olarak toparlayayım sana her şeyi ;

700 tl'ye LG TV.
350 tl'ye Android Box ;
http://www.hepsiburada.com/Liste/dark-a ... yId=111001
300 TL'ye Next Minix Full Hd Uydu Alıcısı ;
http://www.hepsiburada.com/Liste/next-m ... INIXFULLHD

Alırsın 1.350 tl'ye bu işi kapatırsın.Smart TV mi istiyorsun ? Android box bin basar :) Bütçene göre artık uydu alıcısında yada tv'de oynama yaparsın ama kesinlikle lg ve samsung dışı bir şey alma...
Tam olarak dediğiniz şeyi yapacağım :buddha: ama 32'' full hd lg tv bulmam lazım en ucuzu 900 lira :think:

Yukarı Alt