Millet ne yapıcak bu pbe üyelikleri bilmiyorum her yerde arıyorlar.. Arkadaş satın alırken bir tane de bana al dedim, pbeyi indirip denemeye üşeniyorum aylardır :lol:

Bak kardeşim öncelikle lol de markete gir orda kod yeri var (lux sivir vs. yazığın) oraya bu kodu yaz kendi üyeliğinle pbeye gir kod :
REP-TR-N4HS4N4K0D

Bu mesaj redragon1999 rumuzlu uyeden alinti yapildi
redragon1999 demiş ki:
Bak kardeşim öncelikle lol de markete gir orda kod yeri var (lux sivir vs. yazığın) oraya bu kodu yaz kendi üyeliğinle pbeye gir kod :
REP-TR-N4HS4N4K0D
deniyorum.

Bu mesaj redragon1999 rumuzlu uyeden alinti yapildi
redragon1999 demiş ki:
REP-TR-N4HS4N4K0D
gecersiz kod dedi kardeşim

Bu mesaj Bulent_Amca rumuzlu uyeden alinti yapildi
Bulent_Amca demiş ki:
Yorumları bırak ta PBE ney?
Lol Beta server'ı.Herşey ilk olarak orda olur.Yeni karakter item vs. Sınırsız sayılabilecek rp-ip oluyo(Her hafta belli bi miktar rp-ip yükleniyor).Şunuda söyliyim Büyük bi ihtimal amerika sunucularında oynanıyor ben ping'in 200'den aşağı düştüğünü görmedim.

Not:Kolay kolay üyeliğini paylaşan bulamazsınız.Satın alın

Bu mesaj Zippy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Zippy demiş ki:
Bu mesaj Bulent_Amca rumuzlu uyeden alinti yapildi
Bulent_Amca demiş ki:
Yorumları bırak ta PBE ney?
Lol Beta server'ı.Herşey ilk olarak orda olur.Yeni karakter item vs. Sınırsız sayılabilecek rp-ip oluyo(Her hafta belli bi miktar rp-ip yükleniyor).Şunuda söyliyim Büyük bi ihtimal amerika sunucularında oynanıyor ben ping'in 200'den aşağı düştüğünü görmedim.

Not:Kolay kolay üyeliğini paylaşan bulamazsınız.Satın alın
Anladım. Sağolasın. Evet Ping yüksekse büyük ihtimal diğer kıtalardadır.

Yukarı Alt