1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Lead and Gold: Gangs of the Wild West


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Lead and Gold: Gangs of the Wild West

  Official Website : http://www.leadandgold.com/
  [​IMG]

  Filmlere, kitaplara ve birçok oyuna konu olan Vahşi Batı'ya bu sefer Lead and Gold: Gangs of the Wild West ile gidiyoruz.

  Daha önce Bionic Commando serisinden tanıdığımız Fatshark’ın yapımcılığını üstlendiği Lead and Gold üçüncü şahıs bakış açısıyla yani TPS olarak karşımıza çıkıyor. Lead and Gold önceden alışkın olduğumuz vahşi batı oyunlarındaki gibi bir hikayeye bağlı değil, sadece multiplayer özelliklerine sahip bir oyun.

  Lead and Gold: Gangs of the Wild West, maviler ve kırmızılar olmak üzere iki takım, dört farklı karakter sınıfı ve yedi farklı oyun moduna sahip. Ayrıca takım oyununa bir hayli önem veren oyunun bu dört farklı sınıfından bahsetmek gerekirse ilk olarak Gunslinger’dan bahsedeceğim. Gunslinger ile kullanacağımız silah türü sadece revolver oluyor. Bu revolver ile filmlerden de hatırladığımız ‘fanning’ yani seri ataklar yapabiliyoruz. Gunslinger sınıfını yakın mesafeli ataklarda ‘ölümcül’ olarak nitelendirebiliriz.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Lead and Gold: Gangs of the Wild West, şuanlık PC ve PS3 platformlarında oyuncularla buluştu. Xbox 360 oyuncuları ise biraz beklemek zorunda.   
 2. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach
  Güzel oyuna benziyor.. :roll: