1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Last Chaos


 1. kalforever

  kalforever rank8

  Kayıt:
  20 Aralık 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Trailer

  Sticking closely to the standard MMORPG formula Last Chaos does little in the way of gameplay innovation, but more than makes up for it with plenty of content, a high level cap and a solid skill system. Players begin the game trapped in a haunted dungeon, and must fight their way out through the hordes of monsters to begin playing, learning how to fight as they do.

  Pros:+Good skill animations. +Regularly updated. +Great forum and GM support. +Pets and Mounts. +Good crafting system+ High level cap.

  Cons:-Repetitive quests. -Slow combat. -Generic fantasy environments. -Gender locked classes.

  Standart MMORPG formülüne yakın olan Last Chaos, oynama tarzında küçük ilerlemeleri olmasına rağmen bu açığını yüksek düzeyde içerik, yüksek lvl sınırı ve sağlam bir skill sistemiyle fazlasıyla kapatıyor. Oyuncular oyuna hayaletli bir zindanda başlıyor ve oyuna gerçekten başlamak için o zindandan kurtulmaya çalışıyor. Bunu yaparken tabii ki oyunu öğreniyor.

  Artıları:+İyi skill animasyonları +Düzenli gelen güncelleştirmeler +Mükemmel bir forum ve GM desteği +Evcil hayvanlar ve binek hayvanlar +İyi crafting sistemi +Yüksek lvl sınırı

  Eksileri:-Tekrar eden görevler(katılmıyorum) -Yavaş mücadele(katılmıyorum. aksine bir hayli hızlı olmanız lazım) -Alışıldık çevre -Cinsiyet seçimi yok

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]