1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Last Chaos TR Geniş Rehber ve Tanıtım


 1. Warrison1

  Warrison1 rank8

  Kayıt:
  6 Eylül 2010
  Mesajlar:
  2.518
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  WebMaster Öğrenci
  Şehir:
  Seoul

  [​IMG]
  - Resim Silinmiş.​

  LAST CHAOS ONLİNE TR - GENİŞ REHBER VE TANITIM

  Tür: MMORPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Game)
  Ücret: Ücretsiz (Free)
  Görsel: 3D Boyut
  Oyun Şirketi: Gamigo
  Web Site: http://lastchaos.gamigo.web.tr/

  [​IMG]

  Last Chaos

  Last Chaos

  Avrupa’da 3.000.000 a yakın oyuncusu bulunan , 3 boyutlu sanal rol oyunudur. Aylık bir ödeme yapmak veya oyunu satın almak gerekmemektedir. Hemen üye ol ve sende fantezi dünyasi Iris´te maceralara atıl!
  Last Chaos neler sunuyor?

  * Yeni bir aksiyon sanal rol oyunu
  * Yüksek kalitede 3 boyutlu grafikler
  * 6 karakter seviyeli kişisel karakter yaratımı
  * Sadece kullanıcıya özel oyun alanları
  * PVE ve PVP Gameplay
  * Benzersiz eşya yapım ve alış satış sistemi
  * Kapsamlı lonca sistemi
  * Pet sistemi
  * Inanılmaz bir fantezi dünyası
  * Tamamen ücretsiz oynama imkanı!

  Last Chaos’ u oynamak için ne kadar ödemem lazım?

  Benzer sanal oyunlardan farklı olarak Last Chaos tamamen ücretsiz oynanabilir. Oyunun tam versiyonu ücretsiz oldugu gibi aylık da herhangi bir ödeme gerektirmemektedir.
  Bunun dışında oyunda zorunlu olmayan bazı satın alınabilecek özel eşyalar bulunmaktadır.

  Hikaye

  Last Chaos - Hikaye

  Last Chaos İris kıtasında geçen bir sanal multimedya rol oyunudur.

  Last Chaos dünyasında ittifaklar ve ihanetler sonsuz savaşlara sebep olurken insanlar ellerinden gelen herşeyle bu kaos ortamında hayatta kalma mücadelesi veriyorlar. Oyuncu bütün cesareti, yetenekleri ve becerisiyle Iris´in gerçek hakimi olmaya calışıyor.

  Last Chaos da birbirinden degişik görevleri yerine getiren veya kendi yollarında giden binlerce oyuncu hem ünlerini hem de yeteneklerini arttırabilirler.

  İris´i tekrar birleştiren hükümdar mı olacaksınız yoksa kaderinize boyun mu eğeceksinz?

  Karanlık bulutlar güneşi kapatıp caresizlik dünyayı hakimiyeti altına aldığında , nefret ve kıskançlık kıtaları sardığında karanlığın ve kaos´un ortasında iyiliğin orduları karanlığın ordularına karsı savaş planları yapmaktadır.

  O kahraman kim olacak? Kim İris kıtasını kurtaracak? Uyanın özgürlügün savaşçıları!

  Ordumuz saldırıp düsmanın hatlarını yardığında iyi bak! Korkusuz olmalı yüreklerimiz! Zırhlarımız yada ruhlarımız lanetlenmiş olsa bile düşmana karşı sonuna kadar yürüyeceğiz!

  Uyanın özgürlügün savaşçıları! İris´in size ihtiyacı var!

  Özgürlük dolu bir çağın alacakaranlığı şimdi! Ancak güçlü ve hükümran olanlar özgürlüğe kavuşacaklar!

  Askerler! Kuytu bir köşede unuttuğunuz silahlarınıza ve zırhlarınıza sarılın! Kahramanlığın ruhunu içinizde hissedin! Bırakın ışıldasın kılıçlarınız özgürlüğün ışığında!

  Özellikler

  Geliştirilmiş grafikler
  Normal-Mapping-Rendering-Technologie

  Güçlü grafik donanımı sayesinde Last Chaos dünyası benzersiz bir şekilde ortaya cıkıyor. Sadece 2000-3000 Polygonenla 20.000-30.000 Polygonluk yüksek kaliteli modelleri ortaya cıkaran Bump-Map-Rendering-Teknoloji si sayesinde oyun dünyasında grafik detayları ve degişim etkileriyle yeni bir sayfa acıyor. Glow effektlerini sağlayan Filtering- Teknolojisi ve de Blur-Filtering-Teknolojisi sayesinde grafikler daha da gerçekci görünüyorlar. Last Chaos bu teknolijiyi bu biçimde kullanan ilk kitle sanal oyun olma özelliğini de taşımakta.

  Hareketli oyun tecrübesi – Kullanıcıya özel oyun alanları

  Özel oyun alanları sadece oyuncuya özel ve oyuncunun tek başına olduğu hareketli maceralar ve görevlerden oluşmaktadır. Oyuncular bu serüvenlerde Last Chaos´u daha hızlı ve eğlenceli bir şekilde keşfetme imkanı bulabilir ve de tecrübe ve hazinelerle ödüllendirilirler.

  E.R.A.S. Exciting Range of Aggressive Battle System

  Oyuncular kılıclarını savurduklarında E.R.A.S. sayesinde menzilleri içinde bulunan birden fazla düşmanı yaralayabilir ve/veya öldürebilirler! Bu özellik ceşitli saldırı teknikleriyle birleştirilebilir.

  Zanaat Sistemi

  Oyuncular gerek kendileri kullanmak gerekse de diğer oyunculara satmak için ceşitli eşyalar yapabilirler. Oyuncular için satıcılık yapmak rahat bir ticaret şekli olabilir.

  Player Vs Player Vs Environment

  Diğer sanal oyunlar oyuncularına PvE- player versus Enviroment (oyuncu bilgisayar güdümlü düşmanlara karşı) veya PvP-Player versus Player (oyuncu oyuncuya karşı) sistemleri sunarken Last Chaos oyuncularına her ikisini de birleştiren ve de sürekli gelişen bir oyun sistemi sunmakta. PvPvE sistemi oyunun karmaşık denklemlerini ve de ırklar ve loncalar arasındakı ittifakları göz önüne alırken oyunculara kendi yetenekleri diğer oyunculara karsı sergileyebilecekleri bir ortam hazırlamakta. Last Chaos gelecekte de oyuncularla işbirliği içinde onlara daha heyecanlı ve kaliteli bir oyun sunmak için PvP/PvE sistemlerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

  Pet-System

  Pet-Sistemi sayesinde yanına sana , İris’ teki maceralarında destek olacak sadık bir takipci veya yoldaş alabilirsin.

  Oyun Dünyası

  [​IMG]
  Şehirler / Bölgeler

  Oyuncular şehirler ticaret yapmak, serüvenlerinde elde ettikleri ganimetleri satmak ve de yeni yetenekler öğrenmek gibi daha pek çok olanaktan yararlanabilirler. Şehirler herkesin rahatsız edilmeden işlerini görebileceği yerlerdir. Şu anda Last Chaos’ da 4 bölge bulunmaktadır.

  * Juno (Randol)
  * Dratan (Majar)
  * Merak (Kherum)
  * Egeha (Egeha Dorf)


  Oyuncuya özel zindanlar

  Yalnız oynamayı tercih eden oyuncuların maceralar içinde kendilerini geliştirebilecekleri ve de ganimet edinebilicekleri en doğru yerlerdir. „Bir işin düzgün yapılmasını istiyorsun, en iyisi kendin yap!“! Oyuncular tek başlarına aldıkları görevleri yerine getirdikten sonra zindandan ısınlanıp ödüllerini elde ederler.

  Açik zindanlar / tapınaklar

  Bu zindanlarin derinliklerini birden fazla oyuncu aynı anda keşfe cıkabilirler. Eski serüvenlerinde yoldaşlarıyla omuz omuza karanlık zindanlarda maceraya çıkmış ve türlü türlü yaratıkları ve kötü ruhlarla savaşmış olanların heyecanla girmeyi bekledikleri yerlerdir!

  Karakterler​


  Karakterler

  Last Chaos da secebileceğiniz 6 farklı karakter sınıfı vardır. Her karakter sınıfı gerek güçlü ve zayıf yönleriyle gerekse de kendine özel yetenekleri ve silahlarıyla birbirinden degişik düşmanlarla savaşmaya hazırdırlar.
  [​IMG]
  Titan

  Efsaneye göre Barbarlar Karanlıklar Tanrısı „Eres“ tarafından Isık Tanrısı „Apollon“ la olan savaşında onun askerleri olarak savaşmaları için yaratılmışlardır. Gerek büyüklükleri ve güçleri gerekse de dayanıklıkları ve de savaş becerileri sayesinde Last Chaos' un en iyi savaşcıları arasında sayılırlar.
  [​IMG]
  Şövalye

  Apollon Şövalyelerinin hikayesi karanlıklar tanrısı Eres' le ısık tanrisi Apollon arasında ki savaşa kadar uzanmaktadır. Apollon' un kıdemli askerleri alçak gönüllülük ve şeref ilkelerine bağli yaşarlar ve de Apollon' un öğretilerini yolunu izlerler. Ve bu öğretilerden biri de savaş sanatıdır... Yeteneklerini ve güçlerini kötülüğün zulmü altında ezilen zayıfları ve masumları korumak için kullanırlar. Bazılarına göreyse Barbarlara benzerler. Ama Barbarlar düşmanlarını alt etmek için sadece kendi güçlerine güvenirken, onlar yeteneklerine ve taktiklerine güvenirler. Şövalyelerin yoldaşlarina yardım etmek için pekçok koruma ve destek teknikleri vardır.
  [​IMG]

  Büyücü

  Büyücüler „Hayat Akımı“ diye bilinen ve Last Chaos dünyasını var eden mistik Mana gücünün efendileridirler. Onlar bu gücü başkalarının büyü dediği efektler yaratmak için kullanırlar.

  Büyücüler düşmanlarına büyük hasarlar verebilirler ve de bu sayede bir ve birden fazla rakiple aynı anda başa cıkabilirler. Ama bu inanılmaz büyü güçüne sahip olmak için harcadıkları enerji onların hem fiziksel olarak hem de savunma teknikleri acısından zayıf olmalarina yol açmaktadır.
  [​IMG]
  Eşkiya

  Onlar Shihuru adıyla bilinen rüzgarın kutsamasıyla doğdular. Ve rüzgar onlara normal insanların hayal bile edemeyecekleri inanılmaz bir görme yeteneği ve ceviklik bağışladı. Ama fiziksel dayanıksızlıkları onları Barbarlara ve Şovalyelere karşı zayıf bırakmaktadır. Düzenbazların en sevdikleri silahlar hancer ve de arbaletdir. Onlar suikast konusunda uzmandırlar ve bu sayede ön saflarda savaşan yoldaşlarına destek olurlar.
  [​IMG]

  Elf

  Elfler de büyücüler gibi mistik Mana gücünün efendileridirler. Ama onlar güclerini zihinsel ve bedensel açıdan mükemmelliğe ulaşma amacında kendilerini adadiklari Tanrılardan alırlar ve bu gücü sadece iyileştirmek ve korumak için kullanırlar. Last Chaos dünyasında iyileştirme gücüne tek sahip olanlar oldukları için zorlu canavarlara karşi zayıf kalacaklarından genelde yoldaşsız yola /ccedil;ıkmazlar.
  [​IMG]
  Şaman

  Ve bir de hiçliğin ve yaratılışın sırlarının peşinden koşanlar vardır. Onlar ki yaratılışın hiçlikten doğdugunu bilmektedirler. Ve Tanrıların hayatı hiçlikten yaratma sırrını keşfetmişlerdir. Ama içlerinden sadece secilmiş olanlar, yani Şamanlar, bu mistik gücü yönlendirmeye başarabilirler.

  Yaratılışın bütün mistik gücünü tamamıyle yönlendirecek iradeleri ve de güçleri olmasa bile onlar garip yaratıkları ve canavarları hiçlikten var etmenin ve bizim dünyamiza cağırmanin yolunu bulmuşlardır. Bircoklarının acı dolu farkına vardıkları gibi şamanlar asla yalnız değillerdir!

  Nitelikler ve Özellikler

  Nitelikler ve özellikler

  Her karakterin niteliklerini belirleyen 4 tane durum değeri vardır. Her atladığı seviyede karakter bu özellikler arasında istediği gibi dağitabileceği 1 durum puanı alır. Durum özeliklerini arttırmak karakterin niteliklerini etkilemektedir.
  [​IMG]
  Durum değerleri

  * Güç – Karakterin vuruşunun şiddetini ve vereceği zararın miktarını belirlemektedir.
  * Çeviklik – Karakterin vuruşunun isabetini belirlemektedir.
  * Zeka - Karakterin yaptığı büyülerin şiddetini ve vereceği zararın miktarını belirlemektedir.
  * Dayaniklilik – Karakterin hayat puanını ve mana gücünü belirlemektedir.

  Nitelik degerleri

  * Saldırı
  * Büyü
  * Korunma
  * Büyüden korunma
  * Hayat Puanı (HP)
  * Mana Puanı (MP)

  Karaktere göre durum değerlerine eklenen puanlar farklı etkiler göstermektedir. Mesela bir Barbar’ ın aldıgı güç puanı bir Düzenbaz’ a göre farklı etkiler sağlamaktadır.
  HP ve MP

  HP „Hayat Puanı“ bir karakterin sağlık durumunu ve buna oranla ölmesine kadar dayanabilmesi için kalan yara durumunu gösterir. Bir karakterin ne kadar çok HP´si varsa o karakter o kadar dayanıklıdır. MP “Mana Puanı“ bir karakterin büyü gücünü gösterir. Karakter büyü yaptıgı zaman mana gücü harcar.
  Karakter Seviyesi

  Bir karakterin seviyesi onun gücünü gösterir. Yani bir karakter ne kadar yüksek seviyedeyse o kadar da güçlüdür. Seviye atlayan karakter otomatik olarak niteliklerine bonus alır (HP, MP, etc…) ve 4 durum özellığı arasında dağıtabileceği bir durum puanı elde eder. Ayrıca karakter seviyesi yükseldikce başlangıçta bulunmayan yeni yeteneklerde elde edebilir.

  Karakter bir seviye atlamak için düşmanlarını öldürerek veye aldıgı görevleri yerine getirerek tecrübe puanları toplamalıdır. Yeterli tecrübe topladığı zaman karakter seviye atlar ve yeni seviyenin getirdiği bonusları ve ek puanları alır.
  Karakter Yetenekleri

  Karakterler niteliklerini geliştirmek veya özel dövüş tekniklerini ve büyüleri kendileri ve yoldaşları üzerinde uygulamak için yeni yetenekler öğrenebilirler. Tabii ki her harakterin öğrenebileceği kendine özel yetenekleri bulunmaktadır.

  Karakter yeni yetnekler öğrenemek için düşmanlarını öldürerek yetenek puanları toplamalıdır. Yeterli yetenek puanı el ettiği zaman kendi karakter sınıfının bir üstadında yeni yetenekler veya kendine olan yeteneklerin yüksek seviyelerini öğrenebilir. Ayrıca bütün karakterlerin öğrenebileceği zanaatlar bulunmaktadır. Öğrenilen zanaatlar sayesinde karakterler yeni eşyalar yapabilir veya ellerinde bulunan esyaları iyileştirebilirler.

  NPC

  Oyuncu olmayan karakterler, ingilizce ismiyle NPC’s olarak bilinen “Non Player Characters”, oyuncunun oyun esnasında kenidini geliştirmesine yardım ederler. Bu amaçla oyunun hikayesini anlatmak, görevler dağıtmak, tecrübe veya ganimet vermek, yararlı hizmetler sunmak veya eşyalar satmak gibi görevler alırlar. Aşağıda başlıca NPC çeşitlerini tanıtmaktayız.
  [​IMG]
  Hayvanlar

  Hayvanlar bir oyuncu bir dereceye kadar köntrol altına alabileceği NPC’ lerdir. Güvenilir atlar ve muhteşem ejderhalarla şu anda Last Chaos’ da iki çeşit hayvan bulunmaktadır. Her ikisi de eğitilip binek hayvanı olarak kullanılabilir. Bir binek hayvanı efendisini hem itibarını arttırır hem de savaş sırasında ona yararlı olur.
  Ustalar

  Ustalar oyuncuların yeni yetenekler öğrenmelerine veya bulunan yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olurlar. Sınıf üstadları sadece o sınıfa ait olan karakterlerin o sınıfa has yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olurken zanaat üstadları bütün oyuncuları eğitebilirler.
  Tüccarlar

  Karakterler bir eşya almak veya ellerinde bulunan başka bir eşyayi satmak için bir tüccara gidebilirler. Tüccarlar şehirlerde bulunan pazarlarda her zaman tezgahlarının başında mallarını satmaktadırlar.
  Canavarlar

  Last Chaos´da Ganimet almanın ve tecrübe edinip yeteneklerini arttırmanın yolu canavarlardan geçer. İris´te düşük seviyede ki karakterlere uygun zayıf veya yüksek seviyede ki karakterlerin bile ancak bir grup halinde çarpışabileceği birbirinden farklı pek çok çeşit canavar bulunmaktadır.

  Bir canavar ne kadar güçlüyse vereceği ganimette o kadar çok olacaktır. Bir karakterin bir canavarı öldürerek alacağı yetenek puanları karakterin ve canavarın seviyelerine oranlıdır. Kendine yakın seviyede (beyaz isimli) bir canavarı öldürürken bir karakter alabileceği en yüksek yetenek puanlarını alırken kendinden yüksek seviyede (kırmızı isimli) bir canavarı öldüren bir karakter az yetenek puanı elde etmektedir.

  Doğal Kaynaklar

  Doğal kayanakların çıkarılması veya toplanması için gerekli aletlere ihtiyaç bulunmaktadır. Bu şekilde temel kaynakları kendiniz toplayabilirsiniz. Tüccar Krämer Grees´e uğrayip gerekli aletleri alabilirsiniz. Eğer oyuna yeni başladıysanız 5. , 6. ve 7. seviyelerde alacağınız görevlerde aletler size verilecektir.
  Örneğin gerekli aletlere sahipseniz başlangiç kentinin kuzeyinde uygun ham madde kaynaklarını bulabilirsiniz. Last Chaos 3 ayrı çeşit ham madde ve bu her ham maddenin çıkartılabileceği 2 tane ayrı kaynak bulunmaktadır.
  Bitkiler

  Birbirinden farklı iki çeşit bitki türü bulunmaktadır:
  Bitkiler – sadece sınırlı toplanabilirler.
  [​IMG]
  Büyülü Bitkiler – sınırsız toplanabilirler.
  [​IMG]
  Aşağıdaki bitkiler toplanabilir:
  Mavi yaprak Sarı Yaprak Kökler
  Enerji taşlarının toplanması
  # Enerji taşı – sadece sınırlı toplanabilirler.
  [​IMG]
  Enerji kayası – sınırsız toplanabilir.
  [​IMG]
  Aşağıdaki güç taşları toplanabilirler:
  C-Seviyesi Madde D-Seviyesi Madde E-Seviyesi Madde
  Madenlerin toplanması

  # Maden damarı – sadece sınırlı toplanabilirler.
  [​IMG]
  Maden yatağı– sınırsız toplanabilir.
  [​IMG]
  Ağağıdaki madenler toplanabilirler:
  On-Tası Los-Tası Webber-Tası
  Kaynakların işlenmesi

  Topladığınız hammadeleri işleme ustasında dönüştürtebilirsiniz. Ama bu işlemde bazen başarısız olabilir. Ayrıca eşyaların yapiminda da hatalar cıkabilir. Bu gibi durumlarda kullanılan bütün hammaddeler kullanılmaz hale gelir.

  Silahların Geliştirilmesi

  Silahların geliştirilmesi

  Aşağıdaki kaynaklar silahları geliştirmek için kullanilabilir:
  Güçtaşı
  [​IMG]
  Silahdan 3 seviyeye kadar yüksek taşlar için
  Eşyanın seviyesi 1 puan yükselir.
  Hiçbir değişiklik olmaz.
  Eşyanın seviyesi 1 puan yükselir.

  Göktaşı
  [​IMG]
  Silahdan 3 seviyeden de yüksek taşlar için
  Eşyanın seviyesi 1 puan yükselir.
  Hiçbir değişiklik olmaz.
  Eşyanın seviyesi 1 puan yükselir.
  Eşya yok olur.
  Eğer kullanılan taş geliştirilen eşyadan 4 seviyeden daha da yüksekse geliştirilen her eşya bir özel effek kazanır. Ve bu effek 2 seviyede bir değişir.

  Eğer kullanılan taş geliştirilen eşyadan 6 seviyeden daha da yüksekse her karakter sınıf özel bir effek ve ayrıca farklı bir renk edinir:
  Barbar (kırmızı) Şovalye (mavi) Büyücü (mor) Rahibe (sarı)

  +12. seviyeden +15 seviyeye kadar effekler değişmez.
  Zırhların geliştirilmesi

  Burada da zırhla kullanılan taşın seviyesi arasındaki ilişki alınacak effek için önem taşımakta. Eğer +4 seviyeden fazlaysa karakterin yanında bir ruh belirir. +6 seviye ve üzerinde her karakterin zırhı farklı bir renk alır. Ayrıca +8., +10. ve +12. seviyelerin üzerinde farklı özel effekler gelmektedir.
  „Kan damgası“ mücevheri
  blutsiegel.JPG Eğer bir zırhı veya silahı bir süre boyunca savaşta kullanırsan, sistem bildirim penceresinde silahını veya zırhını „Kan Damgası“ mücevheriyle geliştirebileceğine dair bir not çıkar.

  „Kan Damgası“ mücevheri Tücccar Geres´den 1000 altın karşılığı satın alınabilir. Geliştirme işlemi Eritme taşıyla aynıdır. Bunun için „Kan Damgası“ mücevherini geliştirmek istediginiz eşyanın üzerine cekmeniz ve çıkan onaylama penceresinde „Evet“ i secmeniz gerekir. Böylece sectiginiz eşya geliştirilecektir.

  „Kan Damgası“ mücevherini kullanarak yapacağınız geliştirme işlemi asla başarısız olmaz veya eşyanızı yok etmez.

  Silahlar en fazla 5 zırhlarsa en fazla 3 özel yeteneğe sahip olabilirler.
  Temizlik mücevheri
  reinheit.JPG Eğer eklediğin yeni özellik hoşuna gitmezse esyanı temizlik mücevheriyle tekrar eski haline getirebilirsin. Ama bu özel mücevher sadece Tüccar Geres´de bulunmaktadır ve 3000 altın değerindedir.

  PVP

  Oyuncu oyuncuya karşi

  PvP “Player versus Player” in kısaltılmış halidir ve her oyuncunun kendi ayarlayabileceği ve bu sayede baska oyunculara karşı savaşabileceği özel bir durumu belirtmektedir. PvP özelliğini active etmek için her oyuncu kendi PK (personal kills) modunu aktive etmelidir. Oyuncular PvP özelliğini farklı şekillerde kullanabilirler.

  Aşağıdaki durumlar tamamen PvP´yla ilgilidir
  Kale kuşatması

  Kale kuşatmalarında bir veya bir grup lonca baska bir lonca´nın ve müttefiklerinin savunduğu bir kaleye saldırırlar.

  Kale kuşatmaları her Cumartesi saat 20.00´da Merac şehrinin güneydoğusunda yapılmaktadır.
  Lonca savaşları

  Lonca savaşlarında loncalar birbilerinin gücünü karşılık ölcebilirler. Böyle bir savaşı ancak bir loncanın üstadı başka bir loncanın üstadına meydan okuyarak başlatabilir. Ayrıca loncalar kavgaların sonuçları için altınına iddiaya girebilirler.

  Meydan okumak için Alt-G tuşlarına basılıp bir rakip ve „Lonca´ya meydan oku” seceneği secilir.

  Meydan okuma iki lonca tarafından da kabul edildiği anda iki loncanın da üyelerinin ekranlarının sağ tarafında bir bildiri tablosu çikar. Böylece bütün lonca üyeleri karşı loncanın üyelerine gördükleri her yerde saldırabilirler. Bu sadece savas başladığında aynı bölgede bulunan lonca üyeleri için geçerlidir. Lonca savaşı kararlaştırılan saatte biter.

  Savaş süresinin sonunda karşı tarafa karşı en cok başarı kazanmış olan lonca savaşı kazanır.

  Eğer meydan okuma kabul edilmezse yukarıda anlatılan olaylar gerçekleşmez.

  Lonca savaşının sonucu ne olursa olsun iddiaya girilen miktarının 5%´i sistem tarafından alınır. Geri kalan iddia miktarı savaşı kazanan loncaya gider. Eğer savaş berabere sonuçlanırsa iki loncada altınlarını 5%´lik bir kesintiyle geri alırlar.

  [​IMG]


   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. Lenneth

  Lenneth rank8

  Kayıt:
  11 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  20.440
  Beğenilen Mesajlar:
  13
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Tekstil
  Şehir:
  İstanbul

  Resimli paylaşımlarımıza logomuzu koyarsak daha cici olacaktır :muck:
   
 3. Warrison1

  Warrison1 rank8

  Kayıt:
  6 Eylül 2010
  Mesajlar:
  2.518
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  WebMaster Öğrenci
  Şehir:
  Seoul

  peki :muck: