-Resim Silinmiş.
siz olsaydınız +9 denermiydiniz?
ben denemezdim :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kardes nasıl + basılıo yaa ya da nasıl o beyaz we mavı yazılıları sarı yazı yapıla bılıo

ParduS_ demiş ki:
valla ne dıyım bu sılaha 9 yakısır...
astral mastral ne gerekırse alınıp basılması lazım...:)
:mrgreen:
peki direk satıp rahat bi 500m kazanmak varken,riske atıp silahı yakarak hiç para kazanamama olasılığınıda kabullenip yinede +9 basarmıydın?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
asla + basmam basılmışını alırım Cool

onu bir güzel 700m ye okuturdum hemen akabinde +9 satın alırdım bir tane hırlı-hırsızdan :lolmuch:

Pennywise demiş ki:
ParduS_ demiş ki:
valla ne dıyım bu sılaha 9 yakısır...
astral mastral ne gerekırse alınıp basılması lazım...:)
:mrgreen:
peki direk satıp rahat bi 500m kazanmak varken,riske atıp silahı yakarak hiç para kazanamama olasılığınıda kabullenip yinede +9 basarmıydın?
bu solah 500m den kesınlıkle fazla eder...
ayrıca bu sılahı bu hale getıren adam da onu tekrardan +9 a cıkaracak cesaret te olması lazım...
dedıgım gıbı dırek basılsın dıe bı lafım yok ısı en garantılı yontemıyle +9 a cekıp fıyatı katlamak daha guzel zannımca xD...
benım elıme gecseydı ugrasırdım acıkcası... :mrgreen:

valla +9 kesinlikle basamam. basmam değil basamam diyorum farkındaysanız. :mrgreen: daha +5'i basarken dolu wep gidiyor +9'u düşünsenize astral, immortal paraları falan ohohoh. ona vereceğim parayla 1 senelik premium alırdım herhalde. :mrgreen: en iyisi satın almakta 650m çok ama ya.. aslında çok değil de o kadar parayı sun çıkmadan bulmamız zor. gold satın alalım diyeceğim de bu sefer ne farkı kalacak. :mrgreen:

ben olsam direk satar 300m ye bi +7 alır ardındanda 300m ye bi sosun chest yada legs alırdım,yada +5 le devam edip sosun 2 parça daha alırdım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pennywise demiş ki:
ben olsam direk satar 300m ye bi +7 alır ardındanda 300m ye bi sosun chest yada legs alırdım,yada +5 le devam edip sosun 2 parça daha alırdım
+7 de uyar uygun fiyata +9 da giderdi be hacım genelde 990m +9 lar lakin 700m ye bi hırsızdan bulurduk düşünsene elinde aqua parlıyor of offf tek olursun zati serverdan Cool

extraloob demiş ki:
Pennywise demiş ki:
+7 de uyar uygun fiyata +9 da giderdi be hacım genelde 990m +9 lar lakin 700m ye bi hırsızdan bulurduk düşünsene elinde aqua parlıyor of offf tek olursun zati serverdan Cool
pacific te 2 tane +9 var,biri angeloti sosun +9 spear(lv72) diğeride acaip isimli bi elemanda 72 spear gene +9 sox değil ama

Pennywise demiş ki:
extraloob demiş ki:
Pennywise demiş ki:
pacific te 2 tane +9 var,biri angeloti sosun +9 spear(lv72) diğeride acaip isimli bi elemanda 72 spear gene +9 sox değil ama
angelotti hıyarı nı tanıyorum... :mrgreen:
taklada cok ks ını yedım ınt cı olmama ragmen xD...
benım 9k kapattıgım yaratıga adam 19-21k cakıyor... Shocked

Valla üstünde 1 immortal var zaten.
1 immortal - 2 astral alıp +9 a denerdim Cool

Yukarı Alt