Dostlar selam. Bu sene üniversiteye başlıyorum ve bir laptop alacağım. Fakat uzun zamandır bilgisayar kullanmadığım için hangi marka daha iyidir hangi özellikler daha önemli unuttum. Yaklaşık 2200 liralık bir limitim biraz daha arttırabilirim. Önereceğiniz modeller nedir? Şimdiden teşekkür ederim herkese
Aklımdaki modellerden biriside bu Nasıldır önerir misiniz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HP'ye hemen veto vereyim hacım :lolmuch:
Laptop için lenova'nın z5xx serisine bakabilirsin , kaliteli ve ucuz laptoplardır.
Bunun yanı sıra şu an laptop almak için pek uygun bir zaman değil , kasım'da ki seçimden sonra dolar biraz daha yerine oturur o zaman al diyeceğim ama 2 ay beklemek istemezsin diye düşünüyorum.

Hocam beklemek mantıklı olabilir fakat doların 4'üde vurma ihtimali var.Yani ben farazi konuşuyorum tam bilgim yok ama bunu da düşün.

Genelde oyun oynamak için kullanırım. Biriktirdiğim çok oyun var ve bunları oynarken herhangi bir sıkıntı yaşamayacağım ve en azından iki üç sene arkama bakmadan rahatça kullanacağım bir şey istiyorum. Bekleme konusunda düşündüğünüz için sağolun beyler ama hiç sabrım kalmadı ki doların düşmesini de pek beklemiyorum

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Intensify rumuzlu uyeden alinti yapildi
Intensify demiş ki:
Genelde oyun oynamak için kullanırım. Biriktirdiğim çok oyun var ve bunları oynarken herhangi bir sıkıntı yaşamayacağım ve en azından iki üç sene arkama bakmadan rahatça kullanacağım bir şey istiyorum. Bekleme konusunda düşündüğünüz için sağolun beyler ama hiç sabrım kalmadı ki doların düşmesini de pek beklemiyorum

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
O paraya oyun bilgisayarı zor gibi :!!&%&!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
"Asus X550JK-XO012D CI5-4200H öneririm 4b ramli orjinali nvidia gtx 850m ekran kartı 2gb 128bit 2.8ghz internetten aratşırırsan daha ayrıntılı var ama dediğin bütçeye alınabilecek en iyi laptop bence şuan bunu kullanıyorum menunum üstüne 4gb ram eklettim 8 olarak kullanıyorum

Yukarı Alt