Poker Face

Bilgiliyim
Büyük kasa pc lerden çok sıkıldım ve kendi pcmide çok eskittim kendime ii bir laptop almaya karar verdim.
Marka olarak monster t2-rex m860u yu seçtim.

Özellikleri:
Intel® Centrino® 2 İşlemci Teknolojisi
Intel® Core™2 Duo P8400 ( 2.26 Ghz/25W )
1024 MB DDR3 256Bit nVIDIA® GF9800M GTS
15.4" WSXGA+ (1680 x 1050)Parlak Ekran
4 GB DDR3 1066 Mhz
320 GB 7200 RPM 16 MB SEAGATE®
Dual Layer DVD RW
Intel® 5100 Wİ-Fİ
7 in 1(MMC/RSMMC/SD/Mini-SD/MS/MS Pro/MS Duo)
DVI + HDMI + ESATA
Dahili Bluetooth Ver. 2.0
Biometric Parmak İzi Okuyucu
Dahili Camera 2.0 Megapixel
Deri Çanta Hediye

Burda laptop hakkında video var.
http://www.donanimhaber.com/Video.aspx?Id=354

Bilgisayarlardan fazla çakmıyorum ama yorumlarınızı ve bazı sorularıma cevap bekliyorum.
1-kaç saat açık bırakabilirim
2-sroda kaç char açarım
3-xp yükleye bilirmiyim
4-benim modem 4çıkışlı 1.sine kardeşimin laptopu kablosuz bağlanıyo bunuda kablosuz bağlaya bilirmiyim?

Birincisi Monster marka laptopları tavsiye etmiyorum ama laptoplarda kullandıkları ekran kartı ile taşınabilir bilgisayarda da oyun oynana bilir demeye çalışıyorlar bunuda takdir ediyorum..

1- İstedigin kadar açık bıraka bilirsin ve masa üstü normal pc den dafa az ses çıkarır..
2- Vala bunu deneyerek görmen lazım ama özelliklere bakılırsa 5+ açabilirsin.
3- Neden yüklenmesin ama 4gb ram var 64bit xp kullan veya visatadan şaşma normal xp ramlarini 3,25 gb görür..
4-Bazı kablosuz modemler 250 pc kaldırıyor seninkide emin ol 2 pc vedaha fazlasını kaldırır..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FaceMask demiş ki:
Birincisi Monster marka laptopları tavsiye etmiyorum ama laptoplarda kullandıkları ekran kartı ile taşınabilir bilgisayarda da oyun oynana bilir demeye çalışıyorlar bunuda takdir ediyorum..

1- İstedigin kadar açık bıraka bilirsin ve masa üstü normal pc den dafa az ses çıkarır..
2- Vala bunu deneyerek görmen lazım ama özelliklere bakılırsa 5+ açabilirsin.
3- Neden yüklenmesin ama 4gb ram var 64bit xp kullan veya visatadan şaşma normal xp ramlarini 3,25 gb görür..
4-Bazı kablosuz modemler 250 pc kaldırıyor seninkide emin ol 2 pc vedaha fazlasını kaldırır..

tek tek ben yazacaktım ama face harika özetlemiş aynen doğrudur verdiği bilgiler gözü kapalı alabilirsin sakın ola xp kullanma vista bile bitti 7 geliyor 8)

Yukarı Alt