monsternotebook'da çift fiyat uygulaması var galiba

sabit 1.900 küsür TL indirimli 1.100TL hangisi geçerli 1.1 ise gayet uygun 1.9 ise masaüstü toplamandan yanayım.

burda belirtmemissin sanirim ama ben dell oneririm. uzun omur,dayaniklilik ve kalite istiyorsan. kanitlanabilir bir sey soyluyorum

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Mavii demiş ki:
burda belirtmemissin sanirim ama ben dell oneririm. uzun omur,dayaniklilik ve kalite istiyorsan. kanitlanabilir bir sey soyluyorum

Link ver bakayım
link etraflarda artik tum sirketler ofis iclerinde dell pc tercih ediyor benim sirketimde dahil masaustunden laptopa kadar. evde kendime aitte bir laptopum var 4.yila girecek tek sikintisi sogutucusu oda benim yuzumden bozuldu yaptirmadim idare ediyorum. dell ucuzluk,kalite ve dayanirlilik konusundan bana gore en iyilerden biri. bunu her hangi bir teknoloji magazalarinda da danissan tavsiye edeceklerini dusunuyorum

Mavii demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Mavii demiş ki:

Link ver bakayım
link etraflarda artik tum sirketler ofis iclerinde dell pc tercih ediyor benim sirketimde dahil masaustunden laptopa kadar. evde kendime aitte bir laptopum var 4.yila girecek tek sikintisi sogutucusu oda benim yuzumden bozuldu yaptirmadim idare ediyorum. dell ucuzluk,kalite ve dayanirlilik konusundan bana gore en iyilerden biri. bunu her hangi bir teknoloji magazalarinda da danissan tavsiye edeceklerini dusunuyorum
http://www.monsternotebook.com.tr/W251E ... 32997.html

Bir de bu var ekran kartından dolayı fiyat 300 tl düşüyor ddr3 ekran kartı ddr5 fark.

Dell'in sitesinde yazmıyor fiyatları

hos bir laptop, marka hakkinda fazla deneyimim oldugundan karari sana birakiyorum ben dostum ikiside ideal gozukuyor gonlun hangisinde yatarsa uygundur ama casper den kac sakinolsampiyon:

HP veya msi öneririm.
Ciddi anlamda güzel leptopları var.
Diğer markalar veya birçok marka genelde beyaz eşya dan sonra bilgisayara geçtiler.
O yüzden pek önermem. Performansı düşük oluyor.

Yukarı Alt