Bildiğiniz gibi tatildeyim, laptopla gelmiştim. Herşey yolundaydı taa ki şarj aleti bozulana kadar. :mrgreen: Hazır değiştirecektim, iyi oldu, önerilerinizi bekliyorum. =]

Ps:1.700 lira civarı, max. 1.800 lira bütçem var, ama çok fark olursa 2'ye kadar çıkabilirim. ^^

Teşekkürler. =p

Link vb. de verebilirseniz, veya bilgileri buraya yazarsanız sevinirim, telefondan giriyorum da. =\

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kısa ve öz, HP alacaksın içerisinde bulunan olmazsa olmazları yazıyorum 1 tanesi eksik olursa almayacaksın.

1) 4gb ram
2) HDMI
3) ati ekran kartı paylaşımsız
4) amd işlemci
5) win7

bu 5 maddeyi bulduğun ilk HP'ye zıpla kuzum haa parası fazlaydı öyleydi böyleydi deme sakın bas al laptop alacaksan 3-4 yıl taş gibi götürmeli seni netbook almıyorsun ki 600-800e ^^

@extraloob

Bilmiyorum bro, bundan önceki asustu, gayette memnundum. Daha çok özelliklere önem veriyorum zaten ekran kartı ya ati olur ya nvidia, aşşağısı kurtarmaz. =]

@pri

Hemen bakıyorum, teşekkürler. ^^

Takımı
Galatasaray
NoMoreLove demiş ki:
@extraloob

Bilmiyorum bro, bundan önceki asustu, gayette memnundum. Daha çok özelliklere önem veriyorum zaten ekran kartı ya ati olur ya nvidia, aşşağısı kurtarmaz. =]

@pri

Hemen bakıyorum, teşekkürler. ^^
Rica ederim herzaman usta.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
kısa ve öz, HP alacaksın içerisinde bulunan olmazsa olmazları yazıyorum 1 tanesi eksik olursa almayacaksın.

1) 4gb ram
2) HDMI
4) amd işlemci
5) win7

bu 5 maddeyi bulduğun ilk HP'ye zıpla kuzum haa parası fazlaydı öyleydi böyleydi deme sakın bas al laptop alacaksan 3-4 yıl taş gibi götürmeli seni netbook almıyorsun ki 600-800e ^^

up summer3:

extraloob demiş ki:
extraloob demiş ki:

1) 4gb ram
2) HDMI
4) amd işlemci
5) win7

up summer3:

4 yetmez gibi, şuan bozulan 4 zaten ve 2 yıllık. ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
i6 i7 intel işlemciler ve gayet performanslılar tavsiye ederim.

Yukarı Alt